لیره مرسر Flaunts قاتل منحنی در دامن تنگ ابریشم و توری, پستان بند,

لیره مرسر قرار دادن در یک نمایش در یک هماهنگی سیاه و سفید مجموعه ای که flaunted او قاتل منحنی در Instagram. این مدل نیز می رود به مرحله نام لیره بسیار و تقریبا همه چیز است که او را در رسانه های اجتماعی را بدست آورده او یک تن از توجه از طرفداران. این زن 24 ساله به تازگی ساخته شده یک تغییر بزرگ به او نگاه — مرگ او زرق و برق دار سیاه و سفید قفل به یک پلاتین بور رنگ که مناسب او بسیار خوب است. در آخرین علاوه بر این به او خوراک او قرار داده و در یکی دیگر از فک و رها کردن صفحه نمایش.

لیره مطرح شده در مشخصات در مقابل یک دیوار سفید ساده برای op عکس با سایه در پس زمینه قابل مشاهده. او به طور مستقیم به دوربین در حال اجرا یک دست از طریق او گیسوان بلند و استراحت دیگر در نزدیکی او موز. تگزاس متولد زیبایی flaunted او زرق و برق دار به شکل ساعت شنی در یک, تنگ, سیاه, حریر, دامن, که ضربه در اطراف ناف او نشان کردن کون باسن. او زوج کف با توری سیاه و سفید بالا که به سختی های موجود در قفسه سینه خود را به عنوان آن را تقریبا افتاد از بالای گروه خود را. او مجسمه اسلحه و تر و تمیز شکم نیز بر روی صفحه نمایش.

او عینک خود را به تازگی رنگ قفل جدا در وسط با بسیاری از آن سقوط به دامن او. در درست لیره مد sported قابل توجه استفاده از آرایش است که شامل سیاه و سفید خط چشم بالدار و shimmery بنفش سایه چشم راست بالای آن است. او همچنین افزود دوره به مژه ها با ریمل مژه و ابرو و تعریف به گونه ها با رژگونه و هایلایت. او عینک بوش و براق در پوست پوت تکمیل نگاه خود را با یک جفت بزرگ طلا, گوشواره. لیره ارسال شده یک عکس مشابه قبل به یکی از این چادری در همان ساز و برگ که او برچسب گذاشته شده توسط خرده فروش مد نوا اعتقاد آنها را برای ساز و برگ خود را.

به روز رسانی شده است زندگی می کنند در خوراک برای کمی بیش از 24 ساعت اما آن را به دست آورده او را ستایش بسیاری در حال حاضر. در علاوه بر این به بیش از 36000 امثال این شرکت به طور متوسط سالانه بیش از 400 نظر. اکثر Instagrammers نظر به اجازه لیره می دانیم که بدن او به نظر می رسد قاتل در حالی که دیگران بی شماری raved بیش از رنگ مو های جدید.

“مردم می گویند آنچه آنها می خواهند در مورد این گرل اما خانواده نمی تواند و هرگز انکار است که او خوب!!!!,” یکی پیرو هیجان نوشت.

“هی لیره چگونه شما در حال برگزاری بوده قفس در خانه گذشت زمان توسط خودتان متعجب. Miss lady لذت بردن از برخی از زمان شما امن همیشه عشق” دوم رسانه های اجتماعی کاربر اضافه شده است.

“خوب رنگ مو خوب نگاه کنید در شما” یکی دیگر از تحسین اضافه شده است.

“بسیار زیبا!! با تشکر از خدا و از شما پدر و مادر” یک chimed در اضافه کردن چند قلب قرمز از emoji.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>