ارتباط از Aadhaar انتخابات داده های تحت بررسی: وزیر

دهلی نو: وزیر قانون و عدالت ارتباطات و الکترونیک راوی شانکار پراساد گفت: Lok سبها که روند به لینک Aadhaar با رول انتخاباتی است “تحت معاینه.”

خطا انتخاباتی رول

در پاسخ به یک سوال در خانه پراساد گفت: “به منظور اطمینان از آماده سازی از خطا انتخاباتی رول و برای جلوگیری از تقلید از نوشته های, یک پیشنهاد برای اصلاح نمایندگی از مردم عمل 1951 به فعال کردن لینک از انتخابات داده ها با Aadhar سیستم دریافت شده از کمیسیون مستقل انتخابات. این موضوع تحت بررسی.”

ارتباط از Aadhar با رول انتخابات بوده است تقاضای محبوب یک طومار خواستار همان ثبت شده توسط BJP رهبر Ashwini Upadhyay قبل از دادگاه عالی دهلی نو.

اما یک بخش از نیمکت دادگاه عالی به ریاست رئیس دادگستری D. N. پاتل و عدالت C. Harishankar دفع درخواست ثبت شده توسط BJP رهبر Ashwini Upadhyay و خواسته کمیسیون انتخابات را به یک تصمیم در مورد این موضوع در هشت هفته.

Aadhaar مبتنی بر سیستم رای گیری

این درخواست به دنبال اجرای یک Aadhaar مبتنی بر سیستم رای گیری به عنوان سیستم فعلی “فاقد شفافیت”.

Upadhyay همچنین پیشنهاد کرد برای e-سیستم رای گیری که با استفاده از اثر انگشت و چهره بیومتریک برای از بین بردن ساختگی رای گیری و دورویی.

“در این سیستم پایگاه داده خواهد بود به روز رسانی در هر زمان قبل از انتخابات. مزایای اصلی هستند که در فرآیند رای گیری باید خیلی سریع و بسیاری از کارهای باید انجام شود به طور خودکار توسط سیستم” درخواست خود را گفت.

تقاضای ادعا کرد که ارتباط از انتخابات کارت های هویت با Aadhaar برای محدود کردن ساختگی رای گیری.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>