LinkedIn مدیر عامل جف وینر اعلام تغییر شغل—با یک لینک به روز رسانی

LinkedIn CEO Jeff Weiner announced his resignation in a LinkedIn post on Wednesday.

LinkedIn مدیر عامل جف وینر اعلام کرد استعفای خود را در یک لینک پست در روز چهارشنبه. LinkedIn

به میلیون ها نفر روزانه, لینک, چکرز, مهم ترین قطعه از اخبار در LinkedIn امروز یک به روز رسانی از پلت فرم عامل شرکت جف وینر خود را. صبح روز چهارشنبه وینر اعلام کرد در یک پست وبلاگ با عنوان “وقت آن است برای من بعدی بازی” است که او را گام به LinkedIn ارشد اجرایی در تاریخ 1 ژوئن این سال خود را به پایان 11 سال تصدی خود در راس حرفه ای سایت های شبکه های.

وینر را جایگزین لینک فعلی جهانی سر از محصول رایان Roslansky به عنوان او خلوت در پشت صحنه به عنوان شرکت رئیس اجرایی نقش های برگزار شده توسط LinkedIn بنیانگذار رید هافمن پس از وینر منصوب شد مدیر عامل شرکت. Roslansky بالا ستوان در محصول تیم تومر کوهن را ترویج می شود به سر محصول.

همچنین نگاه کنید به: چگونه مایکروسافت ساخته شده در 4 روز هفته کار موفق در ژاپن

وینر در زمان راس LinkedIn در سال 2008 زمانی که این شرکت به تصویب رسید 1 میلیارد دلار ارزیابی شده را علامت برای اولین بار. تحت وینر سلطنت و LinkedIn دو برابر آن خصوصی-ارزش بازار ظرف دو سال از طریق چند دور از سرمایه و بودجه رفت و در سال 2011. در سال 2017, مایکروسافت خریداری شده این شرکت به 27 میلیارد دلار در یک همه, گفتگو, بزرگترین کسب و مایکروسافت در تاریخ است. امروز ارتباط با بیش از 675 میلیون کاربر در سطح جهان و ایجاد $7.5 میلیارد دلار درآمد سالانه.

وینر گفت که بحث در مورد نقش خود انتقال با مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا از تابستان گذشته. “در حالی که من شده فکر کردن در مورد زمان این انتقال برای برخی از زمان در طول سال گذشته یا پس از چندین عوامل همگرا است که منجر به نتیجه گیری در حال حاضر زمان مناسب برای ایجاد این تغییر” وینر نوشت. “برای شروع کسب و کار ما شده است هرگز بهتر فرهنگ ما هرگز قوی تر شده است… علاوه بر شور و شوق من برای طرح های فراتر از من روز به روز نقش به عنوان مدیر عامل به افزایش خود ادامه داد.”

به عنوان خود را “در کنار بازی” وینر پیشنهاد کرد که او را در آینه راه هافمن که در حال حاضر پرکار سرمایه گذار فرشته در دره سیلیکون.

“وجود دارد هیچ فردی که تا به حال نفوذ بیشتر در تصدی من به عنوان مدیر عامل از رید” وینر نوشت. “با وجود منافع مختلف در خارج از شرکت LinkedIn همواره خود را اولویت است. آیا به عنوان یک نماینده از LinkedIn در بالاترین سطح محصول رویایی استراتژیست کسب و کار مربی یا مشاور کمک های خود شده اند ارزشمند و LinkedIn بدیهی است که نمی خواهد که در آن است امروز بدون او. به عنوان LinkedIn جدید اجرایی رئیس من امیدوارم که برای خدمت در بسیار به همان شیوه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>