Lindsey Vonn شستن ماشین خود را در یک نحیف بیکینی

Lindsey Vonn به او Instagram followers بزرگ درمان در این هفته هنگامی که او به اشتراک گذاشته یک دید جدید, عکس از خودش شستن ماشین خود را در یک نحیف لباس شنای زنانه دوتکه. المپیک اسکی باز حیرت زده در ضربه محکم و ناگهانی ارسال شده در مارس 4 که نشان داد او را به داشتن یک “ماجراجویی” در خود جلوی خانه میان زمان مستند به او مطمئن ساخته شده او چرخ شد جیر جیر تمیز….

لیندزی با افتخار نشان داد او مناسب و باب روز بدن او همه بیش از قهوهای مایل به زرد در عکس که نشان داد او در چند رنگ دو قطعه.

زرق و برق دار ورزشکار را لرزاند یک محصول بالا سبک لباس شنای زنانه دوتکه به بالا که شامل مجموعه ای از سه هلو سفید و نوار سبز در سراسر قفسه سینه خود را با تسمه نازک کشیده است که در سراسر بازوها به صورت زیبا و در عین حال داغ کردن شانه نگاه کنید.

لیندزی تصمیم به نگه داشتن چیزهای matchy matchy در نیمه پایین. او زوج بالا با پایین لباس شنای زنانه دوتکه در همان طرح رنگ سه نفر.

این دادخواستها نشسته پایین در زیر bellybutton با هلو و سفید قطعات از مواد نشستن بیش از باسن او.

35 ساله ستاره — که به تازگی حیرت زده پیروان او در یک لباس شنای زنانه دوتکه قرمز — به دوربین یک لبخند به او استراحت بازوی چپ خود را در کنار او سیاه لندرور. این خودرو تا به حال دو شایان ستایش سگ داخل با ویندوز نورد پایین.

آرایه ای از شاخ و برگ سبز و خیره کننده از آسمان آبی دیده می شود می تواند پشت سر او.

لیندزی رفت و پابرهنه در جلوی خانه اش برگزار شد و یک شلنگ به ماشین. او حیرت زده به عنوان او را دیدم خود را مروارید وار سفید پوستان و خراشیده بلند, بور, مو به موی دم اسبی.

به عنوان برچسب جغرافیایی نشان می دهد لیندزی شد جامعی در حالی که هنوز در قفل در خانه اش در آفتابی لس آنجلس ، در عنوان او خواست او 2 میلیون پیروان به #stayhome به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد.

بخش نظرات پر بود از ستایش برای Lindsey با مقدار زیادی از پیام های از چهره های مشهور.

انگلیسی, مدل Iskra لارنس نوشت که او “اساسا داغترین کمدین همیشه” با چندین emoji از جمله قلب قرمز و آتش.

افتخار خود را نامزد بازیکن هاکی P. K. Subban همچنین تضعیف بخش نظرات با طیف وسیعی از کاراکتر های مختلف. او با استفاده از گریه و خنده و زبان چسبیده چهره یک علامت چک و ستایش دست از emoji.

از کون بیکینی عکس دریافت کرده است بیش از 126,000 در تنها 22 ساعت.

اما این اولین بار نیست طرفداران را دیده اند Lindsey در او شنا در طول مستند.

ماه گذشته P. K. مشترک با یک نگاه به نامزد خود در شنا را Instagram account. که ضربه محکم و ناگهانی نشان داد ستاره کوچک به طور جدی دو قطعه در یک وب, عکس از گذشته بیکینی عکاسی به عنوان ورزشکار اعتراف کرد که quarantining شده است “آسان” با همسرش به سمت خود می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>