لیندسی پلاس wowed او 9 میلیون Instagram followers با یکی از جدید ترین Instagram داستان سهام. مدل ارسال شده عکس فوری — که در آن او sported یک گل تاج بر سر او و غوطه وری بالا در بدن در چهار شنبه, مه 20.

29-سال-مدل گیر بازوی او را به عکاسی از خود که ارائه شده طرفداران کج نگاه اجمالی در زن. لیندزی نگاه دوربین با عرض چشم سبز و یک open-mouthed لبخند. گوشه دهان او تبدیل شده به سمت بالا و مروارید وار سفید دندانها بر روی صفحه نمایش.

او عینک زنان سیاه و سفید بالا که نمایش او کافی رخ و شهوت انگیز مجسمه نیم تنه که تقریبا ریخته از پوشاک. او را لمس قفسه سینه خود را با دست خود.

لیندزی عینک مزین گل تاج بر روی سر خود را. این سرلوحه پر شده بود با پرتقال و رابین تخم مرغ آبی شکوفه های همراه با نور قهوه ای گل و آنچه در ظاهر به هوا.

در پس زمینه از عکس بود روشن درب آبی رنگ و همچنین به عنوان یک پنجره با یک cerulean مرز. رنگارنگ پس زمینه ایستاده در برابر لیندزی را خنثی رنگ گروه.

قهوه ای ریشه peeked از گل تاج سرعت انتقال به یخی بور قفل. او flaxen گیسوان سقوط به پایین شانه های او را در امواج.

لیندزی به تن صورت پر از آرایش, شروع با او تیره ابرو. ابرو او به نظر می رسید پر شده با مداد و نگاه شکل گرفته و مرتب شده است. آنها قوسی بیش از او نور چشم است. او پر مژه ها دامن زد بیرون و فر بطرف بالا. او به نظر می رسد به پوشیدن یک ضربه تند وشدید زدن از بوش های سیاه و سفید بر روی درب. او بالا و پایین ضربه شلاق نگاه به پوشش داده شده با ریمل مژه و ابرو.

او مجسمه گونه به نظر می رسید خار با پودر ساخته شده است که استخوان های گونه خود را پاپ. او به نظر می رسد به پوشیدن mocha-رنگی و مخملی روی پوست پوت که نگاه پر شود با یک رژ لب مشابه سایه.

او با استفاده از قهوهای مایل به زرد & گرد و غبار Instagram فیلتر یک اثر است که او با استفاده از اغلب. فیلتر ساخته شده خود را به نظر می رسد حتی بیشتر دباغی از او در حال حاضر بود. تصویر پاشیده شد و با دیدن لکه های سفید که به عکس یک پرنیان.

به عنوان لیندسی پلاس طرفداران و Inquisitr خوانندگان می دانند که این مدل اغلب سهام نشاط تصاویر در Instagram شبکه و Instagram داستان. که در همان روز او به اشتراک گذاشته شده خود تصویری از خودش پوشیدن ياوه صورتی bodysuit که برجسته خود شکل ساعت شنی و نمایش مجسمه نیم تنه خود را.

او همچنین نشان داد بدن او را در یک cut-out, قلاب بافی, لباس شنا که در سمت چپ او پیروان در هیبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im