لیندسی پلاس, واژن, کشش در لباس سیاه و سفید

لیندسی پلاس wowed او 9 میلیون Instagram followers با به اشتراک گذاشتن یک عکس از خودش در Instagram, داستان, واژن, پایین کشیدن در بالای او. او شرجی تصویر در یکشنبه, ژوئن 7.

بور, بمب, نگاه دوربین در نشاط selfie دادن لنز جدی چشم اتاق خواب و یک “بیا اینجا” خیره. او کج شده سر او را کمی. او puckered او پوت. گوشه دهان او تبدیل کمی به سمت بالا به عنوان مدل عینک دید حرف بیان در چهره او.

بسیار گرم لحظهای که به ضرب گلوله کشته شد از قفسه سینه تا, ویژه, لیندزی, پر گوشت, سینه گرفتن در مرکز صحنه.

لیندزی خم یک بازو در آرنج دست دیگر احتمالا گرفتن عکس. او در دام یک انگشت شست بر روی یقه بدون آستین لباس سیاه و سفید کشیدن لباس و ایجاد یک یار یقه.

کافی او رخ در صفحه نمایش کامل به عنوان او انگیز قفسه سینه است که تقریبا ریخته از بالای فراک. او نیم تنه بود و نقطه کانونی تصویر به خصوص به عنوان لیندزی جلب توجه به آن را با ساخت آن را حتی بیشتر قابل مشاهده است.

او موهای خود را در پلاتین امواج که فر و دور از صورت خود را; او قفل شد مستقیم به عنوان آنها سقوط به سمت پایین بکشید. ریشه های خود را به یک قهوه ای تیره که به سرعت انتقال به یک رنگ است که او شناخته شده برای دادن به او گیسوان a two-toned نگاه کنید.

همانطور که برای آرایش خود را لیندزی تصمیم به رفتن با یک نگاه گلم. او بیشتر محصولات زیبایی بیش از حد معمول. او تا چشم او در خاص است.

او ابرو قهوه ای به نظر می رسد مجسمه و مرتب و پر شده با مداد. آنها قوسی بیش از دریای چشمان سبز. این نگاه به عنوان اگر او عینک قهوه ای سایه روی پلک که او رسیده استخوان ابرو. شکوه او ضربه شلاق دامن زد بیرون و فر بطرف بالا در مد دراماتیک. او خط آب به نظر می رسید rimmed با آستر سفید و پوشیده شده با مداد سرمه. او پایین تر ضربه شلاق به نظر می رسد پوشش داده شده با ریمل مژه و ابرو.

پل و نوک بینی خود نگاه به داستد با سرد, سفید, هایلایت.

او استخوان های گونه به نظر می رسد خار با bronzer ساخت استخوان های گونه خود را پاپ.

او لب کامل به نظر می رسد به انتظارنشسته بودند با تمشک-رنگی بوش و پر یخی رژ لب صورتی.

لیندزی با استفاده از “ساتر” Instagram فیلتر ساخته شده است که چهره او صاف و خوشبو.

به عنوان لیندسی پلاس طرفداران و Inquisitr خوانندگان می دانند که این مدل اغلب سهام risqué عکس در Instagram شبکه و Instagram داستان. به تازگی او ارسال شده تصویری از خودش در رخ-عریان سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>