لیندسی پلاس یک سنگ استخراج Bodysuit & Daisy Dukes

بور, بمب, لیندسی پلاس مطرح شده در یک رخ-عریان گروه در Instagram داستان. او شرجی کلیپ با 9 میلیون پیرو در چهار شنبه, مه 13.

مدل عینک روشن و سفید یک قطعه که ایستاده بود در برابر او خورشید را بوسید پوست. پوشاک افتخار افسار بالا با ضخامت تسمه و برجسته یقه غوطه وری. لیندزی تصمیم گرفتند برای ایجاد ساز و برگ و حتی بیشتر اغوا کننده توسط unzip کردن زیپ های سیاه و سفید که آغشته به یقه گذشته قفسه سینه خود را. او “از نظر ژنتیکی استعداد” مجسمه نیم تنه و کافی رخ به سختی موجود توسط bodysuit و تقریبا ریخته از بالا. این گروه نشان داد او شکل ساعت شنی و مناسب هیکل.

لیندزی زوج یک قطعه کوچک شلوارک جین که سوار پایین کمر خود را. نور-شستشو Daisy Dukes آنقدر کوتاه است که آنها فقط با لمس قسمت بالای ران. او را دیدم برخی از ساق پا.

در اولین تصویری لیندزی برگزار دوربین را با یک دست برداشت و مسائل خود را بار دیگر او به عنوان بازوی او ، او به دوربین نگاه با چشم اتاق خواب او دهان تبدیل از یک اخم به لبخند او را مروارید وار سفید دندان نشان دادن است.

کلیپ دوم ویژه این مدل نشستن بر روی نیمکت زوم در در صورت پر از آرایش. در یک نقطه لیندزی puckered او پوت و سپس منفجر دوربین یک بوسه.

NAV “هیچ بحث” شامل جوان قاتل لعنتی در پس زمینه.

موهایش جدا در وسط و او به آن گره خورده است را به پایین موی دم اسبی. سبزه نازک رشته peeked با بقیه مو بور قفل به خصوص در ریشه.

لوئیزیانا بومی ابرو نگاه مرتب و شکل آنها قوسی بیش از دریای چشمان سبز. او به نظر می رسد به پوشیدن گلگون-خاکستری مایل به قهوه ای سایه روی پلک. سرمه بوش به نظر می رسید به لبه درب او را و خط آب. او بالا و پایین ضربه شلاق نگاه به پوشش داده شده با ریمل مژه و ابرو.

چشمان او به نظر می رسد منحنی و خار با bronzer ساخت استخوان های گونه خود را پاپ. لب های او به نظر می رسید به انتظارنشسته بودند با صورتی تیره سایه و پر شده با یک فندک صورتی براق.

لیندزی با استفاده از “قهوهای مایل به زرد & گرد و غبار”, فیلتر, یکی از شایع ترین, ساخته شده است که پوست خود را نگاه حتی بیشتر دباغی. این اثر همچنین بلورهای سفید اضافه شده به این فیلم دادن آن یک پرنیان.

به عنوان Inquisitr گزارش شده لیندزی پلاس اغلب نشان می دهد دارایی های خود را در Instagram شبکه و Instagram, داستان اغلب با پوشیدن پایین برش تاپ, حالا ، به تازگی او sported کوچک غوطه وری بالا قرمز زیر گشوده لباس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>