لیندسی پلاس نشان می دهد روال تمرین به طرفداران

مدل لیندسی پلاس اغلب پست ها ویدئوها از خودش ضربه بدنسازی, انجام حرکات مختلف در مقابل دوربین. در این زمان او نه تنها به اشتراک گذاشته شده فیلم کار کردن او نیز دقیق او روال تمرین در Instagram داستان با پاسخ دادن به سوالات طرفداران.

در اولین تصویری لیندزی عینک رنگ بنفش سینه بند ورزشی و مطابق با شلوار یوگا. او زوج لباس با رنگ روشن بنفش کفش ورزشی. او مقاومتی در این کلیپ به عنوان او را به عقب رانده غول وزن هر زمان او زانو های خود را خم و طولانی است.

در کلیپ دوم بور, بمب خاموش کردم ماشین و به جای برخاست با وزنه در دست او است. او سپس یک زانو خم به جلو با زانوی دیگر خود را تقریبا از دست زدن به زمین خاموش کردن پاها به عنوان او ادامه داد: برای انجام تکرار.

در سومین ویدئو Lindsey به عقب گذاشته است. یک کمربند بزرگ — متصل به زیادی وزن — ذخیره کردن بیش از او دور کمر. هر زمان لیندزی برداشته تا باسن او او برداشته تا بزرگ هالتر را به عنوان به خوبی.

در چهارمین کلیپ لوئیزیانا به دنیا مدل برگزار کوچک هالتر پشت زانو خم زانو بیرون. برای انجام این حرکت لیندزی قرار دادن یک زانو و هر دو دست را روی زمین ثابت خودش.

لیندزی سپس پرسید برای علاقه مندان به ارائه سوالات خود را از طریق Instagram.

هنگامی که یک فن از او خواست آنچه مورد علاقه او بلند شد و او پاسخ داد که آن را “ران محوری” سومین کلیپ خود داستان.

“آن را خالص گونه لب به لب,” او توضیح داد. “این واقعا چیزی است که من به اینجا رسید اجازه بدهید صادق باشیم.”

بیشتر در داستان او نشان داد که در حالی که او در سنگین وزن در بدنسازی او همچنین با این نسخهها کار با وزنه در بدنسازی صفحه اصلی بیش از حد.

“… من عاشق وزن آسانسور پا و خر لگد زمانی که من به تنهایی. آسان برای انجام در خانه و به تنهایی و نه f*ck it up” او پاسخ داد.

لیندزی توضیح داد که او با این نسخهها کار را پنج بار در هفته و نشان داد دقیقا چه بدنسازی معمول شامل.

“من تمرین برای 60 دقیقه در ورزشگاه/کلاس انجام و 40 دقیقه در ورزشگاه اگر من تنبل هستم” او گفت:. “من انجام پیلاتیز, چرخش, وزن, پیاده روی, اما من به طور انحصاری با قطار @mackfit. آن را بیشتر از همه abs و گنده-متمرکز شده است.”

با وجود او ثابت روال لیندزی است که در واقع یک فن از تمام ورزش گفت: هر تمرین “بمکد.” یوگا, اما او را دوست دارد.

به عنوان Inquisitr گزارش این مدل به تازگی نشان داد که علاوه بر او سنگین بدنسازی, برنامه او همچنین می خورد خوب امید بستن برای بیشتر مواد غذایی آلی و انتخاب به طبخ در خانه به جای سفارش در.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>