در یکشنبه, فوریه 9, لیندسی پلاس wowed او 9.1 میلیون Instagram followers با عکاسی که نشان داد او مجسمه نیم تنه.

لوئیزیانا به دنیا مدل خیره شد و مستقیم به جلو در این دوربین در اغوا کننده به ضرب گلوله او چشمان سبز درخشان. او عینک یخی پلاتین مو, پایین, فراتر به گیسوان مواج پس از آن او رسیده دباغی شانه.

عکاسی که گرفته شد از قفسه سینه تا برجسته لیندزی پوشیدن یک شانه لباس که تا حد زیادی در معرض این مدل را “از نظر ژنتیکی استعداد” انحناء رخ. در واقع بالا به نظر می رسید تقریبا کشویی کردن از او و مجسمه نیم تنه خود را تقریبا ریخته خارج از آن. سفید گروه نه تنها لیندزی خورشید بوسید پوست به نظر می رسد حتی بیشتر تابشی اما آن را کاملا همسان دسته گل رز سفید که او نشان داد در پس زمینه.

او پر شده در ابرو با مداد قهوه ای و آنها را قاب صورت gorgeously. اگر او هر گونه سایه چشم آن دو همسان پوست او بود و یا خاموش با ظرافت از ضخامت مژه ها. هر دو بالا و پایین ضربه شلاق شد, پوشش داده شده با ریمل مژه و ابرو سیاه و سفید و چتری کاملا ساخت سفیدی چشم او نگاه روشن و براق به خصوص در مقایسه با درخشان پوست.

او عینک پودر روی گونه او را که تنها در خدمت به خودش نگاه حتی بیشتر خورشید را بوسید ، چاق و چله او پوت به نظر می رسید در نقطه کانونی نگاه کنید. لب های او به صف شدند با آجر رنگی مداد لب و پر شد با یک گرد و خاکی رز رژ لب.

لیندزی را دنبال نمی تواند به اندازه کافی از تصویر رنگی به بخش نظر به ستایش این مدل در نگاه او. در حالی که برخی از اظهار نظر به سادگی با رشته قلب و چشم و قلب emoji دیگران تا به حال به او بگویید که چگونه آنها احساس در کلمات.

پس از لیندزی ارتقای گل سرخ در پس بسیاری از اظهار نظر در پاسخ به او عنوان در مورد “گل های زیبا” با برخی حتی بیان که آنها در مقایسه paled به خود او خوب به نظر می رسد.

“گل زرق و برق دار برای یک زن کامل” یک پیرو نوشت.

“[شما] هستند تا آن گل یک شانس ایستادن نیست در کنار زیبایی خود را,” گفت: یک فن است.

دیگران فقط حیرت زده توسط Lindsey نگاه به عنوان یک کل.

“کاملا زیبا” اظهار نظر یک کاربر در همه کلاه.

“آرایش on fleek,” قدردانی یک فن اضافه کردن رژ لب از emoji.

به عنوان Inquisitr گزارش لیندزی اغلب سهام risqué تصاویر از خودش در Instagram شبکه و در Instagram داستان. در روز شنبه او نوشته شده selfie video پوشیدن انداخت بالا که نمایش او رخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de