لیندسی لوهان انتشار موسیقی های جدید برای اولین بار در 12 سال

لیدی گاگا به تازگی اعلام کرد که به تعویق افتادن آلبوم جدید خود است اما لیندسی لوهان پر کردن جای خالی. در ظهر روز سه شنبه مارس 31, بازیگر نوشته شده “من برگشتم!” به Twitter و Instagram نشان می دهد او با انتشار موسیقی های جدید در نه چندان دور در آینده است. این پیام کوتاه همراه بود یک کلیپ 30 ثانیه ای که به او طرفداران یک پیش نمایش سریع از آنچه آمده است با توجه به جهان وطنی.

در حالی که جزئیات مانند عنوان لوهان جدید موسیقی هنوز هم راز, طرفداران در حال حاضر می توانید قبل از ذخیره موسیقی در Spotify در. که به معنی آن خواهد شد انتظار برای بزرگترین طرفداران حق در کتابخانه موسیقی پس از آن منتشر شده است. تا زمانی که موسیقی های جدید به نظر می رسد وجود دارد در نظر گرفتن هدف قرار دادن ‘refresh’ بارها و بارها در کوتاه دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن.

لوهان بود در پاسخ به یک پست در ماه ژانویه نشان می دهد انتشار ممکن است در پایان ماه فوریه و در عین حال هیچ چیز انداخته شده است در طرفداران فقط رتبهدهی نشده است. مهم نیست که چه سطح هیجان, اخبار, است قطعا تعجب آور پس از یک وقفه که دهانه نزدیک به یک سوم از زندگی خود را. این که آیا آن است که یک تک آهنگ و یا کل آلبوم هر لوهان منتشر خواهد شد اولین بار در 12 سال. آخرین فول آلبوم لوهان منتشر شد عرضه تقریبا 15 سال پیش. طرفداران مشتاق به احتمال زیاد می گویند هر چه جلوتر بسیار دیر شده است.

به موسیقی جدید لوهان امضا قرارداد جدید با موسیقی اصلی برچسب کازابلانکا سوابق. هر چند انتخاب این کمپانی ضبط است و نه یک حرکت جدید برای لوهان, طرفداران هنوز هم نمی دانم چه به انتظار از خواننده پاپ. او موسیقی جدید می تواند کاملا تعجب اگر لوهان تداعی سبک های مختلف. شنوندگان تماس برای موسیقی شبیه به اصلی آلبوم, اما به احتمال زیاد امیدوار نهایی بازگشتی که می تواند ثابت کند آرامش در طول این زمان نامشخص است.

برخی از طرفداران پاسخ داده اند با سه زنگ شور و شوق.

دیگران باید نوشته های خنده دار و ویدئوها با تشکر از زمان انتشار به عنوان جهان در بحران است با توجه به این رمان coronavirus.

کسانی که کاملا در لحن دراماتیک ستاره پاپ فقط فکر می کنم او زندگی می کنند تا به تصویر خود را.

در میان در سراسر جهان همه گیر ستارگان دیگر مانند ریحانا را با تاخیر انتشار آهنگ های جدید. در واقع ریحانا است عرضه جدید موسیقی در بیش از چهار سال با توجه به جهان وطنی. در حالی که ما می دانیم لیدی گاگا را خاموش انتشار آلبوم جدید خود با توجه به کروناویروس بحران آن است که هنوز مشخص نیست که چرا ریحانا خودداری جدید آهنگ. هر چند تلاش برای نگه داشتن به تمرکز بر ایمن ماندن به عنوان coronavirus همچنان به گسترش آن به دام افتاده در خانه تحت اجتماعی فاصله دستورالعمل به وضوح آماده برای یک حواس پرتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>