لیندسی آرنولد نشان می دهد بچه کوچک دست انداز و در خانواده ضربه محکم و ناگهانی

رقص با ستاره ها طرفدار لیندسی آرنولد نشان داد یک بچه کوچک دست انداز و او در کنار او و خانواده از طریق شیرین ضربه محکم و ناگهانی است که نشان داد چقدر نزدیک آرنولد قبیله هستند. این شخصیت تلویزیونی در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن سرگرم کننده سری دو عکس و آشکار به پیروان برخی از باورهای اصلی در عکس را به عنوان به عنوان او مطرح در کنار همسرش, پدر و مادر و خواهر.

لیندسی دوم از سمت راست و ایستاده در کنار شوهرش ساموئل gem noble, نگاه خیره کننده در عکس. او عینک یک دریاچه پاول تی شرت در یک پودر آبی رنگ که هماهنگ با بقیه خانواده اش دور شو مد. لیندسی ملبس به یک جفت شورت عکس زن و بچه کوچک دست انداز بود به وضوح قابل مشاهده است که او با لبخند درخشان برای دوربین است.

باقی مانده از آرنولد قبیله نیز دیده می شد در عکس از جمله لیندسی خواهران Jensen, کون بزرگ, و Brynlee پدر و مادر سارا و جاش و دو خانواده دوستان است.

خانواده در بازدید از دریاچه پاول برای گریز. دریاچه پاول است مخزن شامل پل رنگین کمان و سایر تشکل های سنگ. آن واقع شده است بر روی رودخانه کلرادو در مرز ایالت یوتا و آریزونا. خانواده را تحسین کرد از یوتا پس از سفر در نظر گرفته می شود محلی است.

این گروه در زمان کوتاه-تعطیلات که لیندسی گفته بود 5 روز در طول جشن خانواده خود uniti و خواهر, خواهر, کون بزرگ است 15th birthday. در این عکس, عنوان, رقص نرم افزار صحبت کرد و از او تشکر برای زندگی, درس های تدریس شده به او توسط پدر و مادرش. این شامل مراقبت و پذیرش برای همه مردم بدون در نظر گرفتن تفاوت های خود را.

در اولین عکس, خانواده ظاهر می توان با هم در آنچه به نظر می رسید تعظیم از قایق. بزرگ شیشه دیده می شد در پشت و یک چرخ که به نوبه خود قایق قرار شد به طور مستقیم در پشت ساموئل. بسیاری از این قبیله بود. همه نشان داد طلایی tans و تعداد زیادی از آنها به عنوان لبخند زد و برای تصویر.

دوم عکس ویژه خانواده به عنوان آنها در آغوش کشیدن هم نزدیک است. آنها همه خندیدن و خوشحال به نظر می رسد. طرفداران رقص pro خوشحال شد با این عکس ها و به اشتراک گذاشتن احساسات خود را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

“من شما را دوست دارم دست انداز نوزاد خیلی ناز لیندسی گفت:” پیرو.

“من دوست دارم که چگونه شما خود را بشناس پدر و مادر! که خیلی عالی است! HBD برای نوزاد دخترانه و تبریک در آینده ورود نوزاد خود را!” اظهار داشت: یک دوم فن.

“نمی توانید بگویید که شما دختران رقصنده در همه,” شوخی یک سوم پیرو که به دنبال پست خود واژه “نقطه که پا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>