لیلی Reinhart خال خال معترض در غرب هالیوود ساعت بعد از بیرون آمدن به عنوان دوجنسي

لیلی Reinhart شد, آخرین, افراد مشهور, چهره برای پیوستن به اعتراضات سیاه زندگی مهم جنبش است. این ریوردیل بازیگر کشف شد راهپیمایی در غرب هالیوود در یکشنبه, ژوئن 3, فقط ساعت پس از او آمد به عنوان دوجنسي.

با توجه به ایمیل های روزانه, Reinhart پیوست جمعیت در تقاطع سانتا مونیکا و La Cienega بلوارها در وست هالیوود کالیفرنیا حدود ظهر. این منطقه تجاوز+ جامعه بنا به گزارش برنامه صلح آمیز تظاهرات در اعتراض به خشونت پلیس پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در مه 25.

Reinhart عکس پوشیدن ساییده شده و مضطرب جین ساده تی شرت سفید و سیاه Doc دله ، 23 ساله بازیگر همچنین sported یک کلاه سیاه و سفید, تیره, عینک آفتابی, عینک و ماسک صورت در انطباق با الزامات مورد نیاز برای COVID-19 بیماری همه گیر.

Reinhart انجام شده زیادی مقوا به عنوان او راه می رفت که به رنگ سفید و با مته سوراخ کردن عبارت “هر چهار متهم” در قرمز و آبی متن. علامت مراجعه کننده به چهار مینیاپولیس پلیس که پس از اتهام دخالت در Floyd کشته شدند. این نشانه همچنین شامل یک “پل” که مخفف “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

پس از راهپیمایی برای برخی از زمان هر کس در این جمعیت بنا به گزارش ها در زمان زانو برای یک لحظه سکوت مسدود کردن تقاطع. Reinhart دیده می شد از پیوستن یک گروه از معترضین که گذاشته رو به پایین بر روی زمین و شعار اسامی قربانیان خشونت پلیس از جمله فلوید و Breonna تیلور بود که به ضرب گلوله در خانه اش توسط پلیس در مارس 13.

Reinhart بعد مشترک فیلم از حرکت در Instagram داستان. برخی از معترضان دیده می شد با قرار دادن دست خود را پشت سر خود را به تقلید بودن دستگیر شد. در عنوان او نوشت: “قدرتمند لحظه از قبل” و او را دوست Nik Whittemore برای پیوستن به او.

که همان شب Reinhart به اشتراک گذاشته Instagram زنده تصویری است که در آن او در گفتگو با سابق NFL linebacker امانوئل Acho در مورد سیاه زندگی مهم جنبش است.

جمعه بود و بسیار قدرتمند در شب برای ستاره ای که بیرون آمد به عنوان دوجنسي ساعت قبل از رفتن به اعتراض. به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده Reinhart نشان داد او گرایش جنسی از طریق یک Instagram داستان.

“اگر چه من هرگز اعلام کرد که علنا قبل از من یک افتخار دوجنسي زن است. و من را به پیوستن به این اعتراض امروز. آمده پیوستن به” CoverGirl صورت نوشت: در کنار بروشور برای غرب هالیوود تظاهرات.

در حالی که برخی از کاربران رسانه های اجتماعی با انتقاد Reinhart برای زمان اعلام بسیاری از طرفداران ستایش و پشتیبانی از بازیگران تصمیم به بیرون می آیند سرگرمی امشب گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>