لیلی Reinhart سهام رویایی عکس های جدید: “من هنوز هم می تواند یک CoverGirl از داخل خانه من’

لیلی Reinhart ممکن است گیر کرده در داخل خانه در قرنطینه اما او اجازه نمی که او را از هدایت درونی او CoverGirl. در روز سه شنبه مارس 15, Lili مشترک سه نفس عکس از خودش ساخته شده با هیچ جایی برای رفتن در حالی که او مطرح شده در نزدیکی یک پنجره برای گرفتن نور طبیعی است. او مورد علاقه رنگ صورتی است که نگاه فوق العاده با فر بور و ژولیده کردن شانه گل چاپ بالا.

لیلی عرضه اولین CoverGirl کمپین در اوایل سال جاری و به او آموخته است برخی از نکات آرایشی و کلاهبرداری از وقت خود را به عنوان سفیر نام تجاری برای این شرکت است.

آرایش در عکس نگاه فوق العاده است. لیلی رفت و برای یک نگاه نرم که شامل مخلوطی از سفید و صورتی و سایه چشم سفید, خط چشم و کمی ریمل مژه و ابرو. او برجسته گونه او را با سرخ به پایان رسید و این نرم افزار با صورتی رژلب.

برای او مو ریوردیل بازیگر تصمیم گرفتند برای طبیعی تر ، او کشیده قفل او را به مستی کثیف و چپ چند ولگرد پیچک سست به قاب صورت.

در اولین عکس, Lili زاویه سر خود را به سمت و gazed به شدت به لنز دوربین. او چشم سبز نگاه باور نکردنی است. برای دومین تصویر لیلی با هدف برای یک sultrier برخواهد داشت. او جدا از لب های او و تکیه سر خود را به عقب به افشای بلند و باریک منحنی گردن او.

در تصویر نهایی لیلی نگاه افسرده تر. او را سخت تر از شانه خود را به سمت گردن او خیره شد و از پنجره بیرون را در کنار او.

لیلی طرفداران او را دوست داشتم پست جدید. در عرض 11 ساعت از رفتن زندگی می کنند آن را به دست آورده بیش از 3.6 میلیون نفر را دوست دارد و بیش از 21,500 نظرات. چند تا از او ریوردیل شرکت ستاره نیز در نظر او ظاهر زرق و برق دار از جمله Camila مندس Shannon, صندوقدار و Madelaine Petsch.

رسمی CoverGirl حساب همچنین نظر به اجازه لیلی می دانم که او بود “همیشه یک COVERGIRL.” آنها اضافه قلبی چشم از emoji و بوسه emoji برای اندازه گیری خوبی.

“[E]xcuse me, خانوم که اجازه شما را به این دختر زیبا????” نوشت: یکی از لیلی بسیاری از طرفداران.

“وای شما مانند یک نقاشی زیبا!!!” raved شخص دیگری.

لیلی تا به حال یک تجربه آسیب زا در هفته گذشته زمانی که او کمی میلو سگ مورد حمله قرار گرفت توسط یک مقدار بزرگتر سگ. او بازگو حادثه توسط های چند اشک پر ویدئوها با 22.9 میلیون Instagram طرفداران.

خوشبختانه برای هر دو لیلی و میلو او ساخته شده آن را از طریق عمل جراحی است و در حال حاضر در حال بهبود است. Lili شده است ارسال تعداد زیادی از عکس ها و کلیپ های ویدئویی از دو نفر از آنها cuddling.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>