مانند مادر Puja برخوردار پانسمان تا برای خدایان بر آزاد بودن از نفس مبتنی

                              

روز چهارم از مستند: 28th مارس سال 2020

توسط Kulsum مصطفی

الهام بخش هندی: Wielding قلم او مانند یک جراح چاقوی کوچک جراحی نگار Puja Awasthi’ s داستان ها عمدتا در مورد مشترک مرد و مسائل اجتماعی. او نوشته اند آرشیوی مبتنی بر ارزش به عنوان آنها در حقایق جامد و ماندگار احساسات. اما در اینجا ما با تمرکز بر اثیری Puja و شور و شوق او را برای پوشیدن معمولی ساری هر یک از آنها دارای یک داستان بگویید و او مطمئن شوید که چه بگویید و آن را به خوبی. هر آزاد بودن از نفس مبتنی, Puja لباس تا برای خدایان و در این سال بیش از حد او نگه داشته است تا سنت. Puja به ارمغان می آورد برای ما نماد پانسمان تا حتی زمانی که تاریکی همه جا و هیچ کس به نظر می رسد به مراقبت از.

“مادر من همیشه به من می گفت که خدا آفریدگار است که خود را بهترین دوست شما باید به ملاقات او اغلب و هنگامی که شما انجام پوشیدن بهترین لباس های شما. پس توصیه های خود را هر زمان که من در بازدید از یک معبد و یا هر مذهبی تابع من پوشیدن ساری ” می گوید: Puja.

“فوق العاده شلوغ, متخصص بیماریهای زنان, مادرم زندگی می کردند که به اعتقاد اکثر وضوح در طول نه روز روزه – دو بار در سال در طول Navratris. هر روز صبح او را در لباس جدید سارافان قبل از ورود به نماز کوچک اتاق و وجود دارد خواهد بود یک دوم جدید سارافان برای شب عبادت است. که به معنای 18 البسه برای یکی دور روزه و 36 سال – مجموعه ای که من نگاه به جلو به ساختمان با او می گوید:” Puja.

ناگهانی, درگذشت مادرش چپ Puja در یک دوره تاریکی است. به عنوان یک لکه جوهر آن را رو به رشد نگه داشته تا زمانی که او تصمیم گرفت به او اتخاذ ادیان و آیین های بدون سوال. این fondest از این است که پانسمان برای Navratris ( بیت).

بیش از نه روز را به عنوان او پرستش اشکال مختلف انرژی زنانه – یکی می پوشد رنگ های مختلف به عنوان نماد جنبه های مختلف است که در حال.

این آزاد بودن از نفس مبتنی متفاوت بوده است. با وجود این همه ثاقب اندوه غم و اندوه و ناامیدی و درماندگی ناشی از فضای این بیماری همه گیر از Coronavirus برای Puja هیچ چیز تغییر کرده است, تا آنجا که به آزاد بودن از نفس مبتنی پانسمان نگران است.

قصه رنگ بگویید

“که نماد رنگ البته گسترش به زندگی فراتر از حوزه دینی. در نتیجه سفید برای صلح زرد برای شادی قرمز برای شور و سبز برای ماموریت برگزار شد به مناسب رنگ انجمن ها در زندگی روزمره. عمیق تر رشته که نماد این است که ما انسانها از بسیاری از قطعات و در یک زندگی خوب زندگی می کردند و خشم (channelled به درستی) بسیار جای به عشق” او می گوید که اگر اقدام به بلند کردن لباس از دل تنگی که به نظر می رسد که تحت پوشش بشریت است.

جالب است بدانید که از اولین روز تا آخرین روز Puja مجموعه یک ساری با یک قطعه از لوازم جانبی برای رفتن با آن.

“مشخصات فنی هر روز به یک رنگ خاص – برای فرم الهه بودن پرستش – اما من مطمئن هستم که من تا کنون جهت سمت راست دریافت کنید. یک سال مثلا با وجود برنامه ریزی بسیار اچ و من کشف کردم ما دو روز جلوتر از سایر ساری عاشقان!”, او می گوید:.

بر خلاف مادرش که او به نام اما نه همه Puja را البسه جدید هستند. بسیاری از آمده از او Amma را گنج.

“من به خصوص پوشیدن برخی از او به احساس در احاطه او را در آغوش بگیرید. و من اخم بیش از حد بیش از آن که یک قطعه از لوازم جانبی – بر خلاف Amma بود که بدون سر و صدا کمد. اما یک ساری یک روز تمام من به جز روز آخر روزه” توضیح می دهد که Puja.

نماد پانسمان

“برای من نماد که پانسمان ارائه می دهد که غالب احساس رفتن به Amma – که من مطمئن هستم که می خواستم به گل و پژمرده در مواجهه با هر سختی.”, او توضیح می دهد.

از طریق او ساری Puja یک پیام را انتقال –که می رود فراتر از پانسمان کردن.

“در این پر بار که در آن ما به نظر می رسد شده اند ما به ارمغان آورده زانو توسط یک ویروس سرکش که به من می دهد steadying حس نظم و انضباط و عادت است. این راه من گفتن خودم و کسانی که لذت بردن از عکس من ارسال و در آن پر جنب و جوش و البسه است که ما باید به یاد داشته باشید تمام ویژگی در انسان و بیان آنها را به خوبی کلیدی به زندگی به طور کامل. آن است که در دانش از آن صفات که ما بهترین فرصت برای مقابله با هر گونه مانع است.

“پس به من می گویند در حال حاضر; حفظ آرامش نگه داشتن نوشتن و ساری در!

من مطمئن هستم که او Amma را تایید شده است.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>