ما مو می رود از طریق بسیاری — گرد و غبار و آلودگی و بسیاری از مواد شیمیایی مضر. بدون کافی عشق و مراقبت از آنها تمایل به رشد کسل کننده و خشک و بی روح است. یک راه حل طبیعی امکان پذیر است ؟ بیایید پیدا کردن.

بig تکه های که شبیه شوره سر, ضعیف, لنگی و فردار تقسیم به پایان می رسد. اگر شما دو یا بیشتر از این مسائل می دانم که موهای شما خشک است و گریه برای کمک و برخی از رطوبت طبیعی است.

چه چیزی باعث خشک ،

dry hair natural care

ما مو می افتد قربانی به خاک و گرد و غبار و آلودگی های شیمیایی و کمتر-از-مراقبت کافی. اضافه کردن به که مواد شیمیایی موجود در شامپو و تهویه و شما می توانید یک سر قادر به ترشح روغن های ضروری است که نگه داشتن آن moisturised و سالم است.

شما نیز نمی توان انجام هر گونه سوغات برای مو خود را با استفاده از محصولات اشتباه یا بیش از حد یک ظاهر طراحی شده آن را با میله های داغ و صاف. این درجه حرارت بسیار بالا سوزاندن روغن های طبیعی منتشر شده توسط خود را سر و سازگار گرمای بیش از حد ممکن است منجر به خشک و شکننده.

ارائه آن را با حق شیمیایی-مراقبت رایگان. با کلیک بر روی این لینک به مرور از طریق مجموعه ما از محصولات مراقبت از مو طبیعی.

چگونه می توانم شما رفع خشکی مو ؟

dry hair natural care

  • افراط در مو ماساژ. آنها افزایش گردش خون در پوست سر شما catalysing ترشح روغن های ضروری است.
  • در حالی که روغن نارگیل یک جزء اصلی در اکثر هندی خانوار, اگر موهای شما نیاز اضافی pampering, برای روغن که حاوی مواد مغذی مانند املا بادام و روغن گیاه یا ترش. سعی کنید این روغن مو طراحی شده برای تغذیه پوست سر خشک برای قفل زرق و برق دار شما را دوست دارم به رخ کشیدن.
  • همه ما عشق را به دوش گرم یک بار در در حالی که. اما محدود کردن فرکانس به دلیل این دوش دور از رطوبت و روغن از پوست سر خود را که در آن برگ های خشک و موهای شما آسیب دیده.
  • تا زمانی که شما برای رفع موهای خشک خود را سعی کنید به آن سبک در نان یا ponytails. تنگ باندهای لاستیکی و کلیپ ها تمایل به تحت فشار قرار دادن موهای خود را و اگر موهای خشک موهای خود را به راحتی خواهد شکست.
  • اگر شما مکرر در مناطق بسیار آلوده و یا اماکن با بیش از حد گرد و غبار محافظت از موهای خود را با روسری یا کلاه.
  • درمان مو و پوست سر به آبگرم از نوع در هر آخر هفته. ماسک مو طراحی شده برای موهای خشک هستند بهترین شرط خود را برای شروع با. این ماسک مو برای مثال شامل شنبلیله عصاره رزماری و jatamansi عصاره, در میان چیزهای دیگر. همچنین مواد شیمیایی-رایگان!
  • تر و تمیز موهای خود را به طور منظم و اجازه ندهید تقسیم به پایان می رسد رخ می دهد.
  • پارابنها و سولفات در عادی محصولات مراقبت از مو بدنام برای اگزوز تمام اسانس از پوست سر خود را. تغییر شیمیایی-رایگان شامپو به جای و متوجه یک تفاوت مثبت در خود ،
  • برای دراز مدت اثرات اضافه کردن تغذیه میوه ها و دانه ها و گیاهان را در رژیم غذایی خود را. متعادل رژیم غذایی سالم را بهبود گردش خون در بدن خود را و آن را نشان می دهد نتایج مثبت خود را در پوست سر و موها بیش از حد!
  • به یاد داشته باشید برای حذف تمام لوازم جانبی را از موهای خود را قبل از خواب. آنها ممکن است منجر به شکستگی.

شما همچنین ممکن است مانند: احساس گناه تب و تاب بودن: دانشمندان به نوبه خود کارآفرینان; راه اندازی عالی وگان زیبایی خط


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de