لیبی پاول قرار می دهد و او را معوج Abs بر روی صفحه نمایش کامل در رشته های آبی بیکینی

لیبی پاول بازگشت به Instagram روز پنج شنبه برای به اشتراک گذاشتن لباس زنانه عکس جدید با پیروان. تناسب اندام مدل نشان داد برخی از پوست در حالی که گفتن طرفداران او در عنوان پست به کار سخت و اجازه دهید موفقیت خود را برای خود صحبت می کنند.

در ارتباط شات لیبی نگاه سیگار کشیدن او به عنوان لرزاند آبی, لباس شنای زنانه دوتکه رشته. کوچک بالای در جلو و افتخار تسمه نازک که نمایش او عضلات بازوها و شانه ها. پوشاک نیز او را در معرض عظیم رخ.

تطبیق پایین لباس شنای زنانه دوتکه وابسته بیش از کون باسن بزرگ و پیچیده محکم در اطراف او دور کمر کوچک در حالی که خود باب در این فرآیند است. او شکم صاف و بدون abs نیز بر روی صفحه نمایش کامل در ضربه محکم و ناگهانی. او لوازم سبک با یک حاشیه ردا.

لیبی مطرح شده با ران او تحت فشار قرار دادند به سمت و زانو خم. او کشیده و او را در لباس سفید با هر دو دست داد و شرجی خیره به دوربین در حالی که خیساندن تا خورشید برخی در خارج از منزل.

لیبی عینک تیره مو جدا در وسط. او مدل دهید بلند مدت, قفل, در, براق, راست, رشته سقوط کرد که پایین خود را به عقب و به آرامی خار بر هر دو شانه او.

او همچنین لرزاند صورت پر از آرایش برای عکس. گلم نگاه به نظر می رسید که عبارتند از ریمل مژه و ابرو-تحت پوشش ضربه شلاق و دراماتیک خط چشم سیاه و همچنین به عنوان یک نور گرد سایه چشم و تعریف ابرو.

او به برجسته کردن صورت خود را با سوسو زننده تب و تاب بودن بر پیشانی و بینی و چانه و زیر چشم. او به نظر می رسد برای تکمیل برنامه با صورتی سرخ روی گونه و درخشان در صورتی براق روی لب ها کامل.

لیبی را بیش از 1.2 میلیون پیروان زباله نیست هر بار با نشان دادن قدردانی خود را برای ارسال. عکس دست آورد بیش از 12000 دوست دارد ظرف ده ساعت پس از آن مشترک به او غذا. طرفداران هم به بخش نظرات به ترک بیش از 200 پیام در آن زمان.

“خیره کننده عکس کودک” یکی پیرو اعلام کرد.

“شما کشتن من” دیگر نوشت.

“باور نکردنی” یک سوم نظر به عنوان خوانده شده.

“کاملا پر شور زیبا و بدن شما کمال” یک چهارم رسانه های اجتماعی کاربر بوده.

این مدل به نظر نمی رسد خجالتی وقتی که می آید به flaunting او باب روز bod در نشاط لباس آنلاین. او شده است با خال خال های ورزشی کوچک مناسب برای حمام کردن, تنگ, دنده تمرین و لباس در عکس.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Libby, به تازگی پالس از پیروان مسابقه زمانی که او مطرح شده در یک پلنگ چاپ لباس شنای زنانه دوتکه. که پس کشیده در بیش از 10000 دوست دارد و بیش از 200 نظرات به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>