سابق یک جهت-er لیام پین است که به دنبال یک خریدار در کالاباساس. این نوازنده تلاش شده است به offload عظیم خود را در لس آنجلس ترکیب بیش از دو سال و در حال حاضر او را به آن دیگری بروید.

پین relisting نزدیک به پنج هکتار و مستغلات با یک تازه با تخفیف درخواست قیمت $10.75 میلیون. اگر او نمره کامل مقدار او را هنوز هم می آیند و با یک سود از 10 میلیون دلار به او پرداخت می شود برای خانه در سال 2015.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و Meghan Markle جدید هم اتاقی در لس آنجلس

خانه گذشته بود در بازار برای $11.2 میلیون دلار در اواخر سال گذشته هر چند پین در اصل به حال به مراتب بالاتر امیدوار است—او به دنبال نزدیک به 14 میلیون دلار زمانی که او برای اولین بار ارائه شده خانه برای فروش در ماه ژانویه 2018.

سابق boyband-er تا به حال به مراتب بهتر شانس در بازار اجاره به عنوان تا به خانه اشغال شده بود توسط مستاجر پرداخت حدود 100000 دلار در ماه به عنوان قطب نما کارگزار تومر قرارگرفت که در حال حاضر به اشتراک گذاری لیست با هیلتون & Hyland کارگزار یونس ویلسون افشا در یک قسمت از بحث واقعی در IGTV هفته گذشته است.

خانه اصلی دهانه 9,659 با پنج اتاق خواب و هفت حمام و سرویس بهداشتی. آشپزخانه مجهز به لوازم فولاد ضد زنگ, چوب تیره cabinetry یک مرکز جزیره نوار صبحانه و صندلی ناهار خوری گوشه. نیز وجود دارد یک رسمی تر, اتاق ناهار خوری با شومینه و چوب مخابره سقف.

liam payne lists calabasas home for sale

لیام پین آماده است به ترک کالاباساس خانه پشت سر گذاشت. Slaven آزاده نامداری/گتی ایماژ

دو-داستان کتابخانه paneled در تیره بلوط با مقدار زیادی از ساخته شده است در قفسه و یک شومینه. وجود دارد یک اتاق نشیمن با شومینه و طبقه پایین وجود دارد یک سینمای خانگی و یک انبار شراب.

وجود یک استخر و آبگرم احاطه شده توسط یک سنگ عرشه منطقه با مقدار زیادی از lounging فضا را به عنوان به خوبی به عنوان یک ناحیه با شومینه و تلویزیون است.

گسترده اموال فوق العاده خصوصی و منزوی با تعدادی از ساختمان های جداگانه تسکین دهنده کوی برکه ها و جریان آبشارها. وجود یک استخر خانه با یک سالن و یک اتاق خواب دیگر مهمان خانه خصوصی یک استودیو ضبط و مراقبه غرفه. آه و خصوصی تاکستان.

پین سابق یک جهت bandmates نیز خود را خلاص از خود West Coast املاک و مستغلات در طول چند سال گذشته; Harry Styles در نهایت به فروش می رسد خود را در هالیوود هیلز خانه در سال گذشته و Zayn Malik جدا با ادم هوا و مستغلات در سال گذشته ، نه سبک و نه ملک شانس به خصوص به خوبی در فروش; آنها هر دو به پایان رسید تا گرفتن ضرر و زیان است.

به نظر نمی رسد که Payne است که در بازار برای یکی دیگر از لس آنجلس ملک فقط رتبهدهی نشده است به عنوان او نقل مکان به عقب در سراسر برکه. او بنا به گزارش زندگی در یک براق پنت هاوس لندن که در آن او شده است quarantining برای چند ماه گذشته ،