ordinary love liam neeson lesley manville

Liam Neeson و لسلی منویل در Ordinary Love. Bleecker خیابان مدیا

Liam Neeson موفقیت در اقدام خشونت آمیز طرفداران را تضعیف کرده است بسیاری از خاطرات چه خوب و همه کاره بازیگر او است که آن را اطمینان بخش درمان به دیدن او در یک نقش حساس و دوباره. در معمولی عشق او تعجب به تماشای نمایش قدرت و قدرت انجام نگرفته است که او ساخته شده یک آیکون روی صفحه نمایش اولیه. و او بیش از همسان صحنه به صحنه با شرکت ستاره های انجام شده لسلی منویل. با این همه که من باید اضافه کنید که اگر چه Ordinary Love خوبی گردد طور نوشته شده و به زیبایی عمل کرده و من ترس آن را نیز محکوم به جعبه دفتر فراموشی. آن است که شما با دیدن یک فیلم در مورد سرطان. به طور سنتی, جلوگیری از مخاطبان فیلم در مورد مردم خوب شجاعانه مبارزه با بیماری ترمینال توسط میلیون ها نفر. می توانید دو ستاره این قابل دوام و مغناطیسی پاک کردن ننگ?

همچنین نگاه کنید به: الیاس چوب گه بیا, به, پدر,’ بدترین فیلم سال 2020

آنها بازی Joan و تام رضایت طولانی مدت زن و شوهر در ایرلند شمالی که می دانید و عشق با یکدیگر به طوری که آنها به خوبی از خنده و احساس و حتی نفس کشیدن هم. یک روز صبح در او کشف توده. او تلاش می کند به سهولت نگرانی خود را با خوش بینی اما قابل پیش بینی آن توسعه به سرطان پستان و آن طول می کشد در هر اونس از شجاعت و تعهد به صرفه جویی در ازدواج خود را و اثبات عشق خود را. برای بقیه فیلم ما با همدردی و به اشتراک گذاری آنچه جوآن ماندگار—سرد غیرشخصی ماموگرافی ترسناک تست ترس از آنچه اتفاق می افتد پس از تشخیص اولیه از دست دادن کنترل بدن دردناک و تهدید کننده زندگی فرایند دو سینه خود را برداشت و به دنبال آن مجازات رژیم شیمی درمانی.


ORDINARY LOVE ★★★
(3/4 ستاره)
کارگردان: لیزا بررس D’sa و گلن Leyburn
نوشته شده توسط: اون McCafferty
بازیگران: Liam Neeson, لسلی منویل, David Wilmot و Amit Shah
مدت زمان: 91 دقیقه.


مصمم به صورت مصیبت با هم, آنها تجربه صمیمیت آنها هرگز شناخته شده است قبل از. در حالی که جوآن بررسی ترس از مرگ تام احساس می کند نیاز به کمک در راه های عجیب و غریب مانند نرمی برش همسرش, مو هنگامی که آن بیرون می افتد در توده (یک صحنه بزرگ). قابل توجه است که دو ستاره thrillingly احضار همدردی محبت و تنفر و خشم را احساس مردم در بحران با کمک یک هوشمند هوشیار فیلمنامه توسط اوون McCafferty و عاقلانه لحظه به لحظه مسیر توسط شوهر و همسر تیم لیزا بررس D’sa و گلن Leyburn.

خانم منویل که خیره شدن با او نامزد جایزه اسکار در پل توماس اندرسون فانتوم موضوع و ستودنی سمت مراحل معمول عذاب و ترحم در مورد مرگ با عزت و جلا و متفکر آقای Neeson که رویکردهای سرنوشت بیشتر در پیروزی از غم و اندوه افزایش عاطفی تلویحی و نجات Ordinary Love از maudlin. می تواند پیچیده filmgoers نجات آن از تجاری بی تفاوتی?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de