Devon Windsor

دوون ویندزور پیاده روی باند فرودگاه در طول سال 2018 نمایش مد راز ویکتوریا در اسکله 94 در 8 نوامبر 2018 در شهر نیویورک است. J. Lee/FilmMagic

پس از سال ها از کاهش فروش و رئیس آن لسلی Wexner را رسوا روابط با اواخر فیلم predator جفری اپستین, victoria’s Secret تصمیم گرفته است برای فرار از تابش خیره کننده از انجمن های عمومی همه در یک بار. به عنوان اولین گزارش وال استریت ژورنال اواخر روز چهارشنبه, لباس زیر زنانه نام تجاری شرکت مادر, L مارک موافقت با فروش 55 درصد از سهام خود در راز ویکتوریا به شرکت سهام خصوصی چنار همکاران در یک معامله که ارزش خرده فروش در 1.1 میلیارد دلار است.

L برندها را حفظ کنید 45 درصد سهام در victoria’s Secret و راه اندازی آن دیگر نام تجاری, Bath & Body Works, به عنوان یک مستقل شرکت عمومی است.

همچنین نگاه کنید به: آن مطمئن به نظر می رسد مانند جفری اپستاین شد یک جاسوس—اما کسانی ؟

Wexner, L مارک’ دیرین مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره را از هر دو نقش پس از معامله کامل. او باقی خواهد ماند در هیئت مدیره این شرکت به عنوان رئیس بازنشسته.

“من فکر می کنم در مورد امکانات بی پایان پیش رو برای این شرکت است. و من فکر می کردم در مورد که در آن من مناسب در تصویر” Wexner گفت: کارکنان داخلی یادداشت روز پنج شنبه در بلومبرگ. “در همراهی با این متفکر معاینه من تصمیم گرفته اند که در حال حاضر زمان مناسب برای عبور از کمر به رهبری جدید است.”

Bath & Body Works’ زمان افسر ارشد عامل اندرو Meslow خواهد شد موفق Wexner به عنوان مدیر عامل از هر دو L مارک ها و حمام و بدن با این نسخهها کار پس از معامله بسته می شود. زمان Bath & Body Works, مدیر عامل شرکت نیک کو حرکت خواهد کرد تا نظارت یک شرکت جدید شعبه با تمرکز بر فرصت های سرمایه گذاری جدید.

با بیش از 7 میلیارد دلار در فروش سالانه (تا سال 2019), Victoria, راز است که هنوز هم بزرگترین لباس زیر زنانه خرده فروش در ایالات متحده, اما آن تسلط بازار شده است در کاهش سریع در سال های اخیر به عنوان یک محصول تازه بدوران رسیده lingeries برندها با تمرکز بر راحتی و بدن مثبت به طور فزاینده ای را victoria’s Secret تصویر نگاه بی ربط.

ویکتوریا راز دیرین سابق بازاریابی ارشد اد Razek, پس از استدلال کرد که نام تجاری در نظر گرفته شده است برای “یک گروه خاصی از زنان” فقط مانند هر تخصص خرده فروش. اما این بیانیه به سرعت نتیجه معکوس داده و به پایان رسید تا هزینه کار خود را.

در تابستان گذشته Wexner شد هدف از انتقاد عمومی پس از دهه کسب و کار و روابط شخصی با اپستاین قرار گرفت. 82 ساله میلیاردر ادعا کرد که او نمی دانم در مورد اپستاین را به اتهام رفتار مجرمانه و گفت: او پشیمان استخدام او به عنوان پول خود را مدیریت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im