LeRoy Neiman دهه را صرف نقاشی المپیک به عنوان بازی رسمی هنرمند

LeRoy Neiman, ‘مراسم افتتاحیه – سومین المپیاد,’ 1984. المپیک ایالات متحده آمریکا & پارالمپیک موزه

در چندین سطح مختلف یکی از ناامید کننده ترین چیز اتفاق می افتد در این سال بوده است به تعویق افتادن بازی های المپیک تابستانی 2020. خوشبختانه در جولای 30, اولین متحده المپیک و پارالمپیک موزه مجموعه ای است با خیال راحت باز در کلرادو اسپرینگز ارائه یک درجه اشباع در تاریخ المپیک و شکوه و جلال است که مطمئن شوید که به یک مرهم برای همه کسانی که در حال قادر به حضور در. این نمایشگاه که راه اندازی موزه جدید است یک نمایشگاه از آثار هنری ساخته شده توسط LeRoy Neiman که در خدمت به عنوان رسمی نقاش از پنج بازی های المپیک پوشا از سال 1972 تا سال 2010. Neiman سبک است که فورا قابل تشخیص است تعریف شده توسط آن زنده سیالیت و رنگ فوق العاده ای.

همچنین ببینید: ملاقات موزه را بازگشایی در ماه اوت در یک چهارم از آن به طور منظم ظرفیت

LeRoy Neiman, ‘المپیک دونده’ 1996. المپیک ایالات متحده آمریکا & پارالمپیک موزه

Neiman پس زمینه به عنوان یک تصویرگر است فقط به عنوان جذاب به عنوان کار او ایجاد می کند: پس از روی لئامت دادن خدمات در جنگ جهانی دوم که در آن او نقاشی مرحله مجموعه و مشغول به کار به عنوان یک آشپز Neiman رفت و به تحصیل در موسسه هنر شیکاگو شد و در نهایت استخدام به عنوان یک pin-up تصویرگر برای Playboy magazine. از وجود او در ادامه به prolifically پوشش بازی های المپیک و رندر هر کس از جو Namath به محمد علی در امضای خود رنگ های روشن است.

“لروی نیست فقط رنگ یک رقابت او نقاشی وزوز اطراف آن” موزه عامل شرکت کریستوفر Liedel در بیانیه ای گفت. “او نقاشی مخاطرات و عظمت از لحظه ای. او نقاشی راه مردم گرد هم می آیند. و این چیزی است که ما فکر می کنم ایالات متحده در المپیک & پارالمپیک نشان دهنده. ورزش قدرت واحد و اضافه کردن Neiman مجموعه به موزه طبیعی بود.”

در نهایت Neiman کار به عنوان یک مثال از نحوه گرفتن انرژی از لحظه فقط به عنوان مهم به عنوان رندر آنچه اتفاق افتاده است در واقع در هنگام ایجاد ورزشی تصاویر. در طول زمان که در آن بیشتر فعالیت های ورزشی و مشارکتی ورزش تلقی شده است نا امن کار خود را به عنوان یک یادآوری از چگونه شاد اعمال می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>