افسانه ای Marvel و DC تصویرگران در حال مزایده خاموش نقاشی به کمک کتاب های کمیک فروشگاه

اصلی قلم و جوهر, نقاشی از Bizarro سوپرمن توسط جیم لی. Ebay

در حالی که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها خود جدا برای مسطح کردن ما در جوامع مربوطه منحنی صاحبان کسب و کار کوچک در سراسر کشور در حال تعجب اگر آنها می توانید استطاعت را دوباره باز پس از اقامت در خانه سفارشات فروکش. کتاب های کمیک مغازه ها شده اند به خصوص سخت و ضربه. به عنوان تمجید فروشگاه شاتر و صنعت در تلاش برای انطباق به زمان بالا مشخصات سازندگان طنز جیمز لی و Rob Liefeld هستند مزایده اصلی ابرقهرمان تصاویر برای جمع آوری پول برای آجر و ملات رفقا.

این پروژه آغاز شده در روز دوشنبه هنگامی که دی سی کمیک ناشر و مدیر خلاق افسر جیم لی نوشته شده یک دست کشیده طرح از شخصیت Nightwing به خود Instagram. لی نامی حرفه ای را آغاز کرد و در تعجب که در آن او کار می کرد در چنین عناوین به عنوان جلاد و X-Men و سپس تاسیس WildStorm محصولات که فروخته شده به کمیک DC. او پس از نشان داده شده برخی از DC معروف ترین شخصیت های بتمن و سوپرمن قبل از رسیدن به نقش او نگه می دارد امروز.

همچنین نگاه کنید به: طراحی یک موزه عجیب و غریب خود مجموعه هنر در این بازی آنلاین

Nightwing همراه بود توجه داشته باشید که جزئیات در بخش “در اینجا یک شانس برای دریافت برخی از هنر اصلی و انجام کاری خوب و بی سابقه ای در طول این زمان. من نقشه کشی و ارسال 60 طرح های مختلف—یک روز بیش از دو ماه است که من خواهد شد و سپس مزایده با تمام درآمد حاصل از رفتن به متفاوت تصادفی فروشگاه آجر و ملات.”

پست های بعدی روشن است که هر روز طرح خواهد بود 9-اینچ 12 اینچ قلم و جوهر است. مزایده محل را به مدت سه روز در eBay تحت نام کاربری “chunkymonkey0000“. هر روز برنده نیز می شود به انتخاب طرح برای حراج بعدی.

در آخرین روز از حراج آن را به Nightwing طرح تنظیم شده است برای رفتن برای حداقل $4,300. پس از آن حراج شامل Bizarro سوپرمن (که لی نوشت: او هرگز قبلا این شانس را به رسم) است در $2,325 پیشنهاد.

پس لی ارسال در دوشنبه تصویرگر Rob Liefeld دنبال کت و شلوار , ارسال, “برنده اصلی هنر! کتاب های کمیک به من زندگی حرفه ای من! من عاشق این هنر بسیار و از آن زمان به عقب! من مزایده یک اصلی طرح هر روز اینجا @instagram با درآمد حاصل از رفتن به سمت کتاب های کمیک فروشگاه نیاز! آنها نیاز به کمک ما در حال حاضر بیشتر از همیشه در این زمان دشوار است!”

Liefeld به دست اورد شهرت در صنعت کتاب کمیک در طول 1990s زمانی که او co-ایجاد برخی از مارول پایدار ترین شخصیت های آن دوران به خصوص جهش کابل و Deadpool در میان دیگر دستاوردهای.

اولین طرح, حراج جمعه, ویژه, Deadpool و Harley Quinn و مطرح $1,350 برای زئوس کمیک در دالاس تگزاس است. فروشگاه نوشته شده صادقانه با تشکر از شما “ما با فروتنی از او فکر ما و جامعه ما است. او بار دیگر ثابت می کند او یک قهرمان واقعی برای محلی طنز مغازه ها.”

پس از آن طرح را برجسته عمده خائنانی زهر و بذله گو و غیر منتظره اواز یا موسیقی دو نفری از یک سم/Deadpool mash-up به همراه رافائل از لاک پشت های نینجا. هر کسی که علاقه مند به داشتن یک می گویند در Liefeld بعدی طرح باید صدا کردن در نظرات آخرین پست.

این که آیا شما یک طنز nerd یا یک هنر و فن این مزایده ارائه یک فرصت برای تهیه یک منحصر به فرد و زیبا قطعه در حالی که انجام خوب برای یک جامعه نومیدانه در نیاز. عجله و پیشنهاد قبل از این شانس ورقه های دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>