لس آنجلس لیکرز ستاره LeBron James و شیکاگو بولز افسانه Michael Jordan شده اند یکی از معدود بازیکنان که اغلب ذکر شده در بحث در مورد بزرگترین بازیکن بسکتبال از همه زمان. اگر تنها سفر در زمان ممکن است بسیاری از طرفداران NBA در سراسر جهان قطعا پرداخت به دیدن جیمز و اردن صورت هر یک از دیگر در دادگاه اول خود را. اما هیچ کس تا کنون شگفتی اگر دو NBA نوابغ می تواند موثر همکاری وجود داشته باشد در همان سمت و با پوشیدن همان نیوجرسی.

در اخیر ظاهر بی وقفهاست که در حال حاضر در یوتیوب, James مورد بحث و بررسی مباحث مختلف از جمله ایده بازی در یک تیم با اردن است. در بسیاری از مواضع با داشتن دو مردان آلفا در فهرست نیست معمولا تولید یک نتیجه خوب است. با توجه به جیمز او و اردن می تواند به پیدا کردن موفقیت به عنوان هم تیمی های پس از خود را “بهترین دارایی های کار کاملا” با گاو افسانه ای.

“من شخصا راه من بازی بازی — تیم اول من احساس می کنم مثل من بهترین دارایی های کار کاملا با مایک” جیمز گفت: به عنوان رونویسی توسط ساشا Pisani از خبر ورزشی. “مایک یک قاتل. وقتی که می آید به بازی بازی بسکتبال را به ثمر رساند راه را او به ثمر رساند توپ [سپس] من توانایی عبور من توانایی خواندن بازی نمایشنامه و نمایشنامه و نمایشنامه در پیش است.”

جیمز ممکن است یک توپ غالب سوپراستار اما او نیز یک رهگذر و بازیساز او هم تیمی ایده آل برای یک بازیکن مانند اردن که نمی دریغ به شلیک توپ در هر زمان که آن را لمس دست خود را. با توانایی خود را به بازی به عنوان یک نقطه به جیمز یافت شباهت بین او و یکی از اردن بهترین هم تیمی های Scottie Pippen. اما اگر Pippen و اردن تا به حال ساخته شده متعدد دستاوردهای خود را در زمان بازی با هم در شیکاگو جیمز معتقد است که جفت شدن با محمدجواد خواهد بود یک “کل” nother سطح.”

“پیپ بود که یکی از بازیکنان مورد علاقه…این امر شده کامل nother سطح با من بودن آن نقطه به جلو در کنار او در آن شیکاگو اجرا می شود.”

این قطعا جالب خواهد بود برای دیدن جیمز و اردن بازی با هم در یک تیم. با تمایل خود را برای خدمت به Pippen نقش آن به نظر می رسد مانند جیمز بدون مشکل بازی به عنوان اردن sidekick. جیمز و اردن هرگز در برابر یکدیگر در یک مقام رسمی بازی NBA پس قبل از LeBron شد پیش نویس به عنوان شماره 1 به طور کلی انتخاب در سال 2003 NBA پیش نویس MJ برای همیشه بازنشسته شد به عنوان یک بازیکن NBA. با این حال جیمز نشان داد که قبل از او شروع به سفر خود را در NBA, او تا به حال فرصت بازی در کنار اردن در یکی از سالانه اردوهای تابستانی و افتخار است که آنها را از دست دادن نیست یک بازی در زمان کوتاه به عنوان هم تیمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im