Leah Remini لرزش طرفداران با نكن از ‘King Of Queens’ ‘ذخیره شده توسط بل’ روز

Leah Remini مشترک نكن از روز خود را به عنوان یک کمدی موقعیت ، این بازیگر 49 در زمان به Instagram برای ارسال نكن از نقش های قبلی در تلویزیون بازدید پادشاه از ملکه و ذخیره شده توسط بلو طرفداران هیجان زده شد توسط دلتنگ عکس.

Remini که co-ستاره دار با کوین جیمز در پادشاه از ملکه برای نه فصل نوشته شده و یک عکس از نمایش که پخش شد از سال 1998 تا 2007 اگر چه او اذعان کرد او نمی تواند به یاد داشته باشید که از این پادشاه از ملکه‘ 207 قسمت آن را از.

در عکس Remini که بازی کری Heffernan در CBS کمدی به نظر می رسد مانند یک ملکه به عنوان او نشسته در یک ماشین لیموزین برگزاری یک لیوان شامپاین در حالی که با پوشیدن خز بپیچید.

در نظرات به photo, طرفداران یادآوری Remini که صحنه شد و از سال 2005 قسمت “Raygin’ گاو نر” است که در آن تلویزیون پدر (جری استیلر) نشان داد او “از دست رفته” او نام اصلی سیمون در یک کارت بازی زمانی که او یک دختر کوچک بود.

“این قسمت که کری تعجب آنچه که او زندگی می شده اند مانند اگر نام او را سیمون” یکی از طرفداران نوشت. “آرتور از دست داد و نام او را در یک شرط بندی!! Lol.”

“و ما از دیدن آن 207 قسمت در قسمت های تکراری در هر زمان” یکی دیگر از فن نوشت: به Remini. “امیدوارم در آینده CBS فکر می کند در مورد احیای نشان می دهد روزی.”

این یک سورپرایز بزرگ است که Remini نمی تواند نگه داشتن همه پادشاه از ملکه در قسمت راست. در سال 2014 او گفت Buzzfeed او سوگواری از دست دادن نشان می دهد برای یک مدت زمان طولانی پس از آن به پایان رسید.

“من واقعا نمی تواند تماشای قسمت های تکراری از آنجا که من هنوز هم احساس می کنید که نشان می دهد در استخوان من” بازیگر گفت.

Remini همچنین عکس به اشتراک گذاشته شده یکی از به یاد ماندنی طنزهای روی لئامت دادن از شش قسمت مهمان قوس در نوجوانان کمدی ذخیره شده توسط بل. در اوایل 1990s, Remini بازی استیسی Carosi از صاحب مالیبو شنهای ساحل, باشگاه, رفت و آمد مکرر که در آن بیسید بچه ها رو شغل یکی از تابستان است. Remini شخصیت تا به حال تابستان عاشقانه با تلویزیون تپش قلب زاک موریس (Mark-Paul Gosselaar) در طنزهای تلویزیونی NBC.

Remini پست شامل دو عکس از او را در ساحل با Gosselaar در روز.

در نظرات چند طرفداران حمل, کوتاه, زن و شوهر, در حالی که دیگران فکر Remini را استیسی دزدیدند توسط Tiffani ظریف را ذخیره شده توسط بل شخصیت در یک مراسم مجلل زیبایی.

“من واقعا شما را دوست داشت و زاک با هم” یکی دیدگاه نوشته به Remini.

“استیسی Corosi > کلی Kapowski” دیگری اضافه شده است. “شما باید تو برنده مالیبو شن و ماسه دست آزادی رقابت!”

Remini قبلا گفته Hollywood.com که او تا به حال یک “بزرگ” در زمان ذخیره شده توسط بل و که او را با نقش. این بازیگر اضافه کرد که او یک مهمان در نشان می دهد در اوج موفقیت خود را به عنوان آن ستاره جشن 100 قسمت و ذخیره شده توسط بل اعضای بازیگران تمام شد “lovely” به او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>