Leah Remini Snuggles با ‘King Of Queens’ ستاره کوین جیمز در رجعت عکس

Leah Remini آغوش کشیدن با سابق پادشاه از ملکه co-star کوین جیمز در رجعت Instagram ضربه محکم و ناگهانی بازیگر مشترک به افتخار رفیق او را به تولد. از دوستان دیرین خود را به اشتراک گذاشته محبت به یکدیگر در عکس و لی احساسات خود را برای کوین به عنوان او صحبت کرد و در مورد چیزهایی که او دوست دارد بیشتر در مورد او در عنوان از به اشتراک گذاری.

در تاریخ عکس لی و کوین در حال cheek to cheek. بازوی خود را در اطراف گردن او و او راست دست است protectively cradling چهره اش. کوین به نظر می رسد خوشحال می شود نزدیک به خود در شرکت ستاره به عنوان او را در یک حیله گر لبخند برای عکس. او و لی گروگان خنده دار CBS سری از 1998-2007 داستان یک جوان طبقه کارگر زن و شوهر از Queens, New York.

این مجموعه در برخورد با برخی از مسائل جدی در طول اجرای آن از جمله ناباروری و مسائل اعتماد بین زن و شوهر, برخورد با مزاحم اعضای خانواده و شخصیت های اصلی آن تقریبا تقسیم کردن. اما آنچه که همیشه آزمون زمان ایستاده بود و حرف از کری و داگ ارادت به یکدیگر و توانایی خود را به خنده راه خود را از هر خشن وضعیت.

لی مو و آرایش یادآور دوران است. نازک ابرو قاب صورت. او عینک نور بنفش سایه چشم و بسیاری از ریمل مژه و ابرو برای به اشتراک گذاری. روی گونه بود تیره تر سرخ در چالهها به آنها را نگاه باریک. لب های او sported قهوه ای-قرمز رنگ بسیار محبوب لب روند در طول نه سال شد. لی به طور طبیعی گیسوان قهوه ای با بور برجسته شد رگه های استراتژیک قرار داده شده همراه او رویش.

در عنوان از سهم لی صحبت از دوستی با این بازیگر. او او را برای خنده و دوستی و امید او که روز تولد خود را شامل هر دو از کسانی که هدیه. به نوبه خود, Kevin پاسخ داد که او نیز از دست رفته آن روزها از خنده با لی.

لی Instagram followers همیشه دوست دارم خوب رجعت عکس بازیگر و دوست دیرین او. آنها به طور مشترک احساسات خود را در مورد پست عکس را همراه با بخش نظرات یادآوری همه زمان ها خوب آنها در طول نه سال-run از سری.

“من از دست پادشاه از ملکه تا این حد!!! شما بچه ها عالی شد که نشان می دهد!!” به اشتراک گذاشته شده یکی از رسانه های اجتماعی کاربر.

“من هنوز هم تماشای تکرار. در حال حاضر بیشتر از همیشه ما نیاز به یک خنده خوب” اظهار داشت: یک دوم فن.

“شما کامل زن و شوهر در تلویزیون توضیح داد:” یک سوم پیرو لی.

“من از دست است که نشان می دهد و تماشای قسمت های تکراری در همه زمان ها!! تولدت مبارک, Kevin James!!” ذکر یک چهارم Instagram فن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>