از 24×7 اتاق کنترل و گسترده دولت نظارت به ساخت مشاوره تماس به هر فرد قرار داده شده در انزوا کرالا بسیج بیش از 40 ، 000 مقامات بهداشت برای مقابله با #CoronavirusOutbreak.

تیوی تازه شناسایی شده coronavirus که سرچشمه در چین گرفته شده جان بیش از 800 نفر است و همچنین به چندین کشور از جمله ژاپن و کره جنوبی و سنگاپور و تایلند و آمریکا و فرانسه و استرالیا و هند است.

ارتقاء

در هند هر سه مورد تأیید هستند از کرالا. به عنوان یک نتیجه تقریبا 2,400 مردم در دولت در حال حاضر تحت نظارت که 100 نفر آنها در بیمارستان جداسازی بخش و باقی مانده اند در قرنطینه صفحه اصلی.

این سطح از آمادگی یک درس از دولت قبلی تجربه با Nipah شیوع ویروس 2018 که ادعا 17 زندگی بود اما در نهایت موجود و اعلام کرد “بیش از” در زمان ثبت.

دولت در بانکی در این بسیار تجربه برای مقابله با وضعیت کنونی.

کرالا چند جانبه رویکرد

زمانی که اولین مورد از این ویروس تایید شد در کرالا در 30 ژانویه وزیر بهداشت KK Shailaja بلافاصله مجموعه ای از چند لایه رویکرد برای مقابله با بحران. این مراحل را تضمین سلامتی کسانی که تا به حال در بازگشت از ووهان و دیگر مناطق آسیب دیده صفر coronavirus مرگ و میر و مهار این ویروس از مردم است.

  • افسران از وزارت بهداشت و درمان اختصاص داده شد و فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن و سایر فضاهای عمومی به طور کلی بررسی بر روی مسافران و گردشگران است.
  • پزشکان و متخصصان پزشکی از هر دو دولت و بیمارستان های خصوصی هشدار داده شد برای بررسی بیماران علامت دار و سیستم های ردیابی شد و به محل قرار در تمام پنج فرودگاه از دولت برای نظارت بر هر کس که به دولت از بالا خطر ابتلا به مقصد.
  • هر مسافری با علائم ویروس در ورود از فرودگاه یا بندر منتقل شده است به پیوند بیمارستان و پزشکی افسران تماس زیر که اعضای خانواده ها هشدار داده شده است.
  • کرالا پلیس ایالتی نیز دستور داده شده است به انجام هر آزمون breathalyzer تا عفونت ویروس هستند و در مورد مستی, رانندگی, متهمان باید در معرض یک آزمایش خون.

دولت نیز قرار داده و در یک معامله بزرگ از تلاش برای ایجاد آگاهی در میان شهروندان است. علاوه بر انجام فعالیت های مختلف پزشکی, کمپین را راه اندازی 24×7 مرکز تماس در تمام 14 ولسوالی با یک تیم از جمله بازرسان بهداشت و پزشکان. کرالا دولت اتاق کنترل نیز تکرار شده است در تمام 14 منطقه برای جمع آوری و انتشار اطلاعات.

ارتقاء

منبع تصویر: توییتر/Sneha Koshy

“تیم اختصاص داده شده خود را به طور کامل نسبت به این طرح است. از جمله وزیر هر فرد مشغول به کار در سراسر کشور برای این پروژه ساخته شده خود را در طول روز در دسترس نگه داشتن تمام تعهدات شخصی کنار گذاشته می گوید:” Dr K Gopakumar خصوصی وزیر به وزیر بهداشت.

“ما باز کرده اند تا این پروژه به متخصصان پزشکی از هر دو بخش خصوصی و عمومی و همه به کمک ما می توانیم. در حال حاضر تنها اولویت این است که برای مقابله با این ویروس و فقط به عنوان ما پنجه Nipah ما غلبه خواهد کرد این عنوان” او می افزاید.

منبع تصویر: توییتر/Sneha Koshy

در یک حرکت فوق العاده وزارت بهداشت کرالا نیز خطاب به مشکلات روحی و روانی که به دنبال چنین شیوع است.

در اخیر مطبوعات دیدار, KK Shailaja گفت: “کسانی که تحت منزل و بیمارستان قرنطینه با توجه به کروناویروس مبتلا به استرس و اضطراب و ننگ. ما تصمیم گرفته اند به آنها را با ارائه حمایت روانی تحت سلامت روان برنامه.”

تیم 191 مشاوران است که به کار به عنوان بخشی از این برنامه باید ارائه مشاوره به بیش از 1500 نفر تا تاریخ.

او همچنین خطاب به گسترش جعلی اخبار از طریق رسانه های اجتماعی و سیستم عامل های دیگر در مورد کوروناویروس و چگونه باید آن را موجود از طریق آگاهی است.

اگر چه هیچ مورد جدید از coronavirus گزارش شده در کرالا در طول هفته گذشته دولت همچنان در حالت آماده باش بالا و مقامات بهداشتی باید تقویت نظارت پیگیری جزئیات از تمام کسانی که به تازگی از چین و دیگر کشورها را تحت تاثیر قرار.

Coronavirus کمک:
+91 – 11-23978046 ( به گزارش موارد ویروس)
DISHA تلفنی 0471-2552056/ 1056-تلفن رایگان ( برای راهنمایی و پشتیبانی)

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)


همچنین بخوانید: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس: علائم و هشدارها

ارتقاء


مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de