Lea Michele بازگشت به Instagram زیر اتهامات جدید از سابق شرکت ستاره

Lea Michele به تازگی ارسال شده عکس های جدید در Instagram داستان زیر را ادامه جنجال پیرامون رفتار او بر سرور و نشاط و در تئاتر.

این بازیگر نوشته شده چند عکس از یک قدم زدن او در زمان در روز جمعه, جولای 3. در عکس اول که شما در اینجا می توانید ببینید میشل نشان داد یک نمایش خیره کننده از یک تپه او در راه رفتن توسط. او اسیر آسمان آبی و پر جنب و جوش درختان به عنوان یک نور از خورشید نیز نشان داده شده در عکس. او سپس به اشتراک گذاشته شده عکس دیگری از راه رفتن در این زمان نشان از درختان بلند است که تقریبا تحت پوشش نور خورشید و آسمان به طور کامل.

در عکس سوم میشل به او میلیون ها نفر از پیروان یک نگاه اجمالی از رشد نوزاد دست انداز. به عنوان Inquisitr قبلا به اشتراک گذاشته شده, او در انتظار اولین فرزند او با شوهرش, قدیمی, گروهی, رایش. او در عکس پوشیدن, سیاه, سینه بند ورزشی با تطبیق ساق و کفش. این بازیگر همچنین اضافه شده یک چهره سیاه و ماسک به او نگاه و سبک مو خود را در یک موی دم اسبی بالا به عنوان او مطرح شده برای دوربین است.

Lea Michele and Zandy Reich attend the Family Equality Los Angeles Impact Awards 2019 at a Private Residence on October 05, 2019 in Los Angeles, California.
  Tibrina روی ناچاری / گتی ایماژ

میشل را ترک نمی هر گونه نوشتن شرح تصاویر و در داستان است. بازیگر هم نیست به اشتراک گذاشتن هر گونه عکس از روز خود را در جدول زمانی. آخرین پست او در Instagram صفحه یک عذرخواهی به او سابق شرکت ستاره که تصمیم به صحبت کردن در مورد تجارب منفی خود را با او در مجموعه. ماه گذشته میشل برای اولین بار قلدری متهم سامانتا بازیگر زن وره در 2015.

در آن زمان Ware جدید به صنعت سرگرمی و ادعا کرد میشل ساخته شده است اولین فرفره “زندگی در جهنم” در هر صفحه شش. علاوه بر این Glee ستاره Matthew Morrison, Kevin McHale, Amber Riley and Heather Morris همچنین تقویت این گزارش که میشل ناخوشایند برای کار با. برخی از برادوی castmates مانند نقب زن در سقف ستاره Craig Ramsay تلقی او”حق” و ادعا کرد او اجازه شهرت او به بهترین او.

“زمانی که من در توییتی روز دیگر آن را به معنای حمایت از ما دوستان و همسایه ها و جوامع از رنگ در طول این زمان واقعا دشوار است اما پاسخ من به آنچه که من ارسال شده را ساخته اند من نیز تمرکز به طور خاص در مورد چگونه خود من رفتار نسبت به بازیگران دیگر را اعضای درک بود آنها را” میشل نوشت: در ماه ژوئن با اشاره به صدای جیر جیر خود را که در حمایت از جورج فلوید.

اگر چه میشل عذرخواهی کرد, برخی از سابق شرکت ستاره ادعا کرده اند او گرفته به اندازه کافی مسئولیت اعمال او است. اما او به ظاهر متمرکز در حال حاضر در سلامت او و مادر جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>