لورنس Laurence Faure Flaunts پرت Derriere در فشن, لباس زیر

در سهشنبه, مارس 17 کانادایی مدل لورنس laurence faure آپلود وسوسه انگیزی Instagram پست برای او 2.8 میلیون پیروان برای لذت بردن از.

این عکس نشان داد که 26 ساله نما در یک اتاق زندگی می کنند. او ایستاده بود در میان یک پنجره با پوششی سفید پرده و خاکستری نیمکت. حلق آویز در دیوار هنر و متعدد لامپ دیده می شود در پس زمینه.

لورنس رو دور از عکاس و خم یکی از زانو های خود را به عنوان او raked انگشتان خود را از طریق مو خود را. این Instagram ستاره نگاه بیش از شانه خود را به زل زل نگاه کردن به طور مستقیم به دوربین خود لبخند زیبا.

او sizzled در یک سیاه و یک جفت از تطبیق شورت لا کونی, لباس زیر, از شرکت پوشاک مد نوا. آشکار زیر قرار داده لورنس را پرت derriere بر روی صفحه نمایش کامل بسیار لذت از مخاطبان خود را. طرفداران نیز قادر به دست آوردن یک دیدگاه خوبی از او چشمگیر, تا تو, مجموعه است. لورنس نگه داشته سکسی نگاه ساده و نمی شود هر گونه لوازم جانبی.

سبزه, بمب, عینک مو را در کمی tousled سبک و به نظر می رسد باید در حداقل مقدار از آرایش, اجازه می دهد تا زیبایی های طبیعی خود را به درخشش. ظریف برنامه های کاربردی به نظر می رسید به ویژگی های مجسمه ابرو و حجیم بوده است.

در زیرنویس های رسانه های اجتماعی احساس او آرزو پیروان مبارک “یکشنبه.” لورنس که یک سفیر برای مد نوا نیز ارائه اضافی تبلیغات برای این شرکت است.

این پست تحریک آمیز به نظر می رسد فن های مورد علاقه به عنوان به زودی آن را انباشته بیش از 30000 دوست دارد. بسیاری از تحسین او همچنین در این زمان به دوش او با تعارف در بخش نظرات.

“شما مانند یک لبخند بزرگ و بسیار زیبا چشم” بوده یک فن است.

“شما نگاه کاملا شگفت انگیز است که در زیر زنانه سیاه و سفید” اضافه شده متفاوت جانباز.

“شما زیبا ترین زن در جهان اظهار داشت:” یکی دیگر پیرو.

“است که یک شخص تصویر” chimed در یک چهارم Instagram کاربر اضافه کردن یک رشته از آتش و قلب صورتی emoji به نظر.

برخی از نظر نظر می رسد به ارائه لال با عکس و به جای آن استفاده می شود یک دنباله از شکلک برای بیان خود را تحسین برای این مدل.

به عنوان طرفداران آگاه هستند این است که به دور از اولین بار که دیجیتال تاثیر گذار نشان داده است خارج از دارایی ها در رسانه های اجتماعی. در واقع اکثریت او Instagram نوشته های تشکیل شده از او در risque لباس که ترک کمی به تخیل. به تازگی آپلود یک تصویر که در آن او عینک یک شکل آغوش لباس. که ارسال شده است را دوست داشت بیش از 60 ، 000 بار پس از آن به اشتراک گذاشته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>