لورن تابستان و Kayla لورن صدای هیس کردن در انتها تاج با مضمون استخر و به اشتراک گذاری

لورن تابستان و Kayla لورن در حال قرار دادن کیفیت همه گیر مضمون عکس ها در Instagram و کالا در طول coronavirus اجتماعی فاصله. پیروان که ماندن در منزل و قدردانی هیجان انگیز پست.

این دو مطرح شده در یک استخر در روز روشن و sunshiney روز. روغن و دباغی Kayla نشسته در یک قرمز و صورتی و سفید راه راه, سالن, صندلی. او چیزی جز یک جفت قرمز پایین لباس شنای زنانه دوتکه, که او زوج و گیلاس چاپ تمیز کردن دستکش برگزار شد و یک بطری آبجو کورونا در مقابل یکی از لخت سینه به محافظت از او کرده است. لورن ارائه پوشش برای Kayla دیگر برهنه سینه و او برگزار شد Lysol تمیز کردن و پاک کردن بیش از آن را پوشش زیبایی, سبزه, نوک پستان. Lauren عینک جفت زرد تمیز کردن دستکش و یک جفت زرد پایین بیکینی. این مدل همچنین عینک قلاب بافی سفید coverup دامن با یک شکاف سمت بالا. او خم شد پشت Kayla که او را نگه داشته toplessness در Instagram استاندارد و نشان داد از کون پشت و پا. لورن accessorized با صورتی گوشواره.

Kayla کوتاه بود مستقیم با طرف بخشی و او در جمع برخی از آن پشت یک گوش در حالی که طرف دیگر dangled بالای شانه های او. به سمت او لورن عینک بلند برجسته قفل در امواج نرم آویزان است که بیش از یک شانه و افتاد پایین خود را به عقب.

در زیرنویس Kayla او اجازه Instagram followers می دانیم که عکس سکسی از خودش و لورن به نظر می رسد در آخرین کالا و او حتی ارائه امکان برای یک فن برای به دست آوردن یک مورد رایگان. حدود 50000 Instagram کاربران آمار “مانند” را فشار دهید برای بیان قدردانی خود را منحصر به فرد ارائه. به علاوه بیش از 420 حساب نیز در زمان زمان به رها کردن یک پیام به مدل های خود را در بخش پاسخ.

“من Lysol خود را tiddies هر روز” شوخی لورن و او شامل یک قلب قرمز از emoji.

“Damnnn شما آنها را خوب Lysol دستمال مرطوب hehe” یک فن طعنه سکسی عکس همراه با یک قلب قرمز چشم از emoji.

“من واقعا فکر کردم او تا به حال یک Lysol ماه بوت و در حال حاضر من می خواهم کسی را به Lysol, ماه, چکمه” اشاره کرد دوم پیرو.

“در حال حاضر این چیزی است که من تماس بگیرید تمیز کردن حزب…” یک سوم جانباز بوده.

“بنابراین خیره کننده کودک آن را به خوبی ببینید کسی است که نگه داشتن خود را قهوهای مایل به زرد!” قدردانی یک چهارم Instagram کاربر.

لورن می برد و هیجان زده طرفداران خود را در طول زمان او صرف در خانه Inquisitr گزارش شده است. او به تازگی به اشتراک گذاشته یک زیرچشمی نگاه کردن به او را حمام حباب در aa تصویر که برجسته سفید فوم پوشش سینه او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>