لورن سرعت-همیلتون نشان می دهد او شکل ساعت شنی در خیره کننده Ballgown: ‘بهترین است’

عشق کور است لورن ستاره سرعت-همیلتون ارسال شده خیره کننده جدید عکس Instagram او به عنوان مطرح شده در ballgown.

27-year-old واقعیت star — چه کسانی ملاقات کرد و با او ازدواج شوهر کامرون همیلتون در Netflix بکشد دوستیابی آزمایش — به اشتراک گذاشته فک انداختن عکس که نشان می دهد او در یک فرم-اتصالات سیاه و سفید قلاب ballgown که نشان می دهد باور نکردنی او شکل ساعت شنی.

در عکس لورن گلم تیم ملی است که رسیدگی به مو و آرایش او را در حالی که دستیار دیگر خطوط قطار از لباس زرق و برق دار. Netflix بکشد ستاره می پوشد آرایش چشم دودی و قرمز روشن, رژ لب به عنوان او به نظر می رسد به دور است. لورن نیز با پوشیدن sparkly لوستر گوشواره گلم شات.

در این عنوان به عکس لورن نشان داد که او یک “راه رفتن به عنوان مثال” چگونه از نماز و تجلی کار می کنند و او به او گفت که پیروان خود را به هیئت مدیره چشم انداز باید به اندازه کافی بزرگ برای “ترساندن” آنها را. در هشتگهای واقعیت ستاره نیز به طعنه که “بهترین است” و او برچسب گذاشته شده توسط خود تیم رویایی.

در نظرات به عکس طرفداران و دوستان معروف واکنش نشان داد به لورن عکس زرق و برق دار و لباس است که متناسب با او مانند یک دستکش با برخی از طرفداران خواستار یک “چشم انداز”.

“ساعت شنی از آن همه” یک پیرو نوشت از کون عکس.

“لباس زیبا و شما نگاه شگفت انگیز!!” یک سوم فن نوشت. “شما مانند یک زندگی واقعی جسیکا خرگوش.”

لورن قبلا ارسال شده یک عکس نزدیک از او گلم جلسه به Instagram اما فاش کردن جزئیات کامل از لباس و چگونه آن را متناسب با Netflix زیبایی هنوز هم مقدار زیادی از تعارف به او نگاه بسیار گرم.

“آیا این Real Housewives of Atlanta ذبح” یکی از طرفداران نوشت.

“گیج کننده!!! کسی که چک در کامرون به خاطر همسر خود را [آتش}” دیگری اضافه شده است.

این معلوم نیست چه عکس پر زرق و برق بود یا دقیقا زمانی که آن را می گرفت.

در یک جداگانه Instagram پست نشان می دهد که او در منحنی-بغل کردن لباس لورن نشان داد که او در جشنوارههای دبیرستان, اما به خود او ملکه زیبایی. او همچنین اشاره کرد که عکس رخ داده است قبل از-مستند—او در حال حاضر quarantining با شوهرش در آتلانتا خانه در میان بیماری همه گیر کوروناویروس — اما که او نیاز ’90s در موسیقی و بیانسه به او در خلق و خوی برای رجعت شلیک کنید.

ماه گذشته لورن و کامرون راه اندازی کانال یوتیوب خود را “حلق آویز با Hamiltons. این زوج به تازگی ارسال شده تصویری از خود شام رمانتیک تاریخ شب ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>