لورن سیمپسون می پوشد روشن-ورزشی صورتی سینه بند و شورت غنیمت به قطار Abs

تناسب اندام, مدل لورن سیمپسون ارسال شده تصویری جدید به محبوب در سایت های رسانه های اجتماعی Instagram که در آن او آموزش داده او ab عضلات.

برای, تمرین, تناسب اندام, مربی انتخاب روشن-لباس صورتی است که شامل یک سینه بند ورزشی و کوتاه. بالا برجسته آرم سفید در سمت چپ قفسه سینه و دو عبور نوار از پارچه که به طعنه کمی از مدل رخ. چشم کشیده شد به لورن را مجسمه فوقانی بدن از جمله بازوها و شانه ها و بالاتنه پشت. Swatch مخروط شکم نیز در سمت چپ قرار دارد. شورت گل رز بالا در لورن لگن و فقط به پایان رسید در زیر پشت او ترک او پاهای خوش بر و رو بر روی صفحه نمایش و تاکید بر او دلخواهی ،

مدل تکمیل ساز و برگ خود را با یک جفت کفش ورزشی سیاه و قهوه ای scrunchie بر روی مچ دست چپ. او عینک مو بور گیسوان به عقب کشیده به یک موی دم اسبی و امن سست رشته در اطراف صورت خود را با یک سنجاق. لورن همچنین به نظر می رسد را ساخته اند تا صورت خود را با ضخیم, سیاه, مژه و خط چشم سایه چشم و صورتی لب براق.

Ab workout صورت گرفت در تیتان تناسب اندام با توجه به geotag در پست. لورن نشان داد شش تمرینات طراحی شده برای هدف قرار دادن عضلات اصلی. هر تمرین برجسته بود در یک فرد ویدئو کلیپ در پست. به عنوان تمرین انجام شد از طبقه مدل با استفاده از یک سیاه و سفید ورزش mat. او نیز گنجانیده شده سیاه و سفید وزن برای اضافه شدن مقاومت.

اولین ورزش در آب مدار شد و کلاسیک دوچرخه بحران. لورن او را نگه داشته فوقانی بدن تمایل تقریبا درست برای بحران. در فیلم دوم او نشان داد مخالف پا شیپور خاموشی دروغ گفتن در پشت او با پاهای او را گسترده در هوا. سوم ورزش بود مورب ردیف.

در پی مورب ردیف لورن نقل مکان کرد و به تخته با یک اضافه شده چرخش ترکیب بشقاب وزن برای مقاومت در برابر. نهایی دو ورزش در روال روسی بودند تاب و مجموعه ای از زانو سمت خم.

در عنوان این پست مدل تناسب اندام به او گفت که پیروان این تمرین را هدف قرار عضلات مورب در امتداد دو طرف شکم. او آنها را تشویق به تکمیل بین 12 و 15 تکرار هر تمرین, بازگشت به عقب در یک مدار با یک تا دو دقیقه استراحت در بین هر مجموعه. او توصیه می شود در مجموع سه راند.

در این ساعت برای اولین بار در این پست به دست آورده چند هزار لایک و ده ها تن از نظرات از طرفداران عاشقانه.

“این عشق!! صرفه جویی در این برای برخی از تمرینات اضافی برای انجام Abs روز! با تشکر از شما!” یکی Instagram کاربر اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>