لورن سیمپسون ارسال شده در پنج هفته پیشرفت پست به او Instagram account بعد از عمده تحت عمل جراحی شکم. تحول جرقه بزند به او نشان داد سفر باور نکردنی از او و بعد از عمل, تخت به صورت محدود به زمان عضلانی و حجیم بدن.

عکس سمت چپ برجسته تناسب اندام پس از گذراندن چند هفته در رختخواب استراحت در حالی که در سمت راست نشان داد تحول او پس از پنج هفته پس از بهبود کار کردن. در هر دو عکس, Lauren عینک سیاه و شلاق زدن سیاه و سفید. در عکس سمت چپ سینه شامل تسمه و حرکت شبیه چمچه زنی پشت ترک مقدار زیادی از بالای پشت قرار دارد. Lauren عینک بور مستقیم گیسوان شل و کشیده بیش از یک شانه در حالی که همچنین ظاهر می شود را ساخته اند تا صورت خود را با ضخیم سیاه و سفید ضربه شلاق و یک بیت از لب براق.

در سمت راست عکس سینه شد سینه و ضخیم در اطراف قفسه صدری. لورن را مو به عقب کشیده شد به پایین مستی با چند سست رشته های جمع شده در پشت گوش او. او همچنین به نظر می رسید با پوشیدن ریمل و کمی از پایه و اساس.

تفاوت در دو عکس مشهود بود در بخش عمده ای از لورن عضلات. اگر چه بدن خود را هنوز هم مناسب و باب روز در بعد از عمل ضربه محکم و ناگهانی روشن بود او تا به حال از دست توده عضلانی است. در زمان عکس, لورن هیکل بود و معوج نشان دادن چقدر او تا به حال ساخته شده است تا عضلات خود را در طول چند هفته گذشته.

لورن نوشت: در مورد سفر خود را از بعد از عمل بهبودی به زمان تناسب اندام رژیم در عنوان پست ، او توضیح داد که او کار کرده است روزانه در تحرک کشش و مقاومت و تکمیل سه تا چهار صفحه اصلی تمرینات در هر هفته با استفاده از دمبل و گروههای موسیقی است. لورن همچنین نوشت: در مورد چگونه به سرعت بدن خود را از دست داده بود توده عضلانی پس از مکث آموزش روزانه و بلند کردن اجسام سنگین.

پس از بازگشت به تمرين مقاومتی و افزایش مصرف کالری لورن او را دیدم توده عضلانی دوباره در سریع رای دادن. تناسب اندام مدل به پایان رسید و این عنوان با ابراز افتخار او بود از او کار سخت و که او امیدوار است برای الهام بخشیدن به دیگران با داستان.

لورن طرفداران و حامیان خود را به سرعت گرفت و به بخش نظرات این پست در مدت کوتاهی پس از آن به نظر می رسد در عکس های سایت, و صدها نظرات ظرف ساعت اول. بسیاری از آنها را تبریک گفت او موفقیت و به او گفت که او الهام بخش آنها.

“شما شگفت انگیز گرل!! به دنبال قوی! عشق یک مربی است که شیوه های آنچه آنها را موعظه!,” یکی Instagram کاربر اظهار نظر.

“من خیلی خوشحالم که شما اعلان مجدد این. به دلیل این است که در زندگی واقعی!! آن الهام بخش بسیاری از مردم” یکی دیگر پیرو نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im