لورن سیمپسون Flaunts سنگ سخت رقم در بدنسازی جدید در مقابل خانه تمرین

تناسب اندام, مدل لورن سیمپسون در زمان به محبوب در سایت های رسانه های اجتماعی Instagram در دوشنبه 8 ژوئن به پست جدید تصویری متضاد محبوب تمرینات در خانه و بدنسازی تمرینات است که نشان داد او قاتل بدن.

تناسب اندام, مربی, عینک, انواع لباس های مختلف در سراسر کلیپ های ویدیوئی. برای خانه تمرین او برجسته بود در دو لباس. یکی شامل یک سینه بند ورزشی با عبور تسمه در طول بالاتنه پشت و بالا waisted لباس که منحنی به او خوش شکل و شامل دو خاکستری راه راه تا هر طرف. او افزود: یک جفت کفش کتانی سفید با چند رنگ لهجه برای تکمیل ساز و برگ و عینک مو بور مو به عقب کشیده در یک موی دم اسبی. دوم برگ شامل یک سینه بند ورزشی در halter-سبک بالا که در سمت چپ نوار از صدای زیر شکم بر روی صفحه نمایش. او زوج بالا با مطلق كردن و افزود: یک جفت کفش کتانی سفید.

بدنسازی تمرینات ویژه لورن در سه لباس مختلف در سراسر پنج فیلم. یکی از این لباس شامل یک بند صورتی با تسمه های سیاه و سفید الاستیک در اطراف قفسه صدری زوج با تطبیق کوتاه به پایان رسید که فقط در زیر دلخواهی پشت و شامل یک باریکش مواد در امتداد پشت. ساز و برگ دیگری بود که مطابق سفید سینه بند ورزشی و کوتاه با لهجه و کفش ورزشی. سوم و برگ یک ورزش آبی, سینه بند و ساق را با یک جفت کفش کتانی سفید.

در همه لباس Lauren عینک مو را در یک موی دم اسبی و به نظر می رسد را ساخته اند تا او چهره با سیاه, ریمل, سایه چشم و صورتی لب براق. چشم کشیده شد به لورن عضلات بازوها و شانه ها و پاها را در حالی که او را تر و تمیز میانی و خوش بر و رو پشت بودند برجسته از هر نگاه.

این مدل نشان داد پنج تمرین های مختلف و به او نشان داد 1.9 میلیون پیروان چگونه به انجام هر یک را در خانه و در ورزشگاه. تفاوت های موجود با استفاده از یک دستگاه یا بدنسازی-تجهیزات خاص در ورزشگاه در حالی که در خانه با استفاده از گروههای مقاومت. پنج تمرین بودند DB Y برد مقابل گروه Y افزایش DB پرس طولانی در مقابل گروه پرس نشسته ردیف در مقابل گروه ردیف, کابل عقب delt کشیدن در مقابل باند عقب delt بکشد و lat pulldown ماشین در مقابل طولانی گروه pulldown.

لورن آخرین پست به دست آورده تقریبا 10,000 دوست دارد و بیش از 150 نظرات در اولین روز. بسیاری از طرفداران او ابراز چقدر آنها را دوست داشت او ویدئوها در حالی که ترک تعارف در شکل است. دیگران پرسش و پاسخ مربوط به تمرینات و یا شخصی خود را تجربه.

“دوست دارم این فیلم!! با تشکر از شما” یکی Instagram کاربر اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>