لورن تخلیه کردن مجسمه عرق بدن نحیف در لباس

مناسب Instagram احساس لورن تخلیه است که اغلب به عنوان “جهان سکسی, پرستار,,” حیرت زده او 3.9 میلیون Instagram followers با آخرین پست خود دو Instagram update.

لورن را شامل نمی شود یک برچسب جغرافیایی در پست, اما او به نظر می رسد به طور ایستاده در خارج در یک کشش از بتن در مقابل یک دیوار سفید ساده. تا حدودی صنعتی پس زمینه ارائه شده و زمینه مناسب برای لورن را مناسب بدن به نقطه کانونی از یک تحریک میکنه.

لورن را لرزاند کوچک لباس شنای زنانه دوتکه قرمز بالا که دارایی های فراوان شد و نزدیک به ترکیدن ، بیش از آن, او, لایه, نیمه سیاه و سفید مطلق زراعت و اصلاح نباتات بالا با یقه. بالا نشان داد او مجسمه بازوها و شانه ها و هر چند مواد خود را تحت پوشش قفسه سینه او رخ بود و هنوز هم قابل مشاهده از طریق مش پارچه از زراعت و اصلاح نباتات بالا.

او زوج بالا با قرمز بیکینی پایین که پایین نشسته روی باسن, در معرض مقدار زیادی از باب معده. او مجسمه پا شد و همچنین بر روی صفحه نمایش کامل سوسو زننده در زیر نور خورشید تقریبا در ظاهر به روغن شود ، او به پایان رسید این گروه با یک جفت سفید در حال اجرا کفش و او را بلند بور قفل کشیده در یک براق موی دم اسبی.

برای اولین بار از ضربه محکم و ناگهانی, لورن برگزار شد موی دم اسبی در یک دست در حالی که دیگر کشیده کمی در پایین بیکینی. لب های او شد جدا به عنوان او gazed در فاصله به دنبال جا و اغوا کننده است.

مشاهده این پست در Instagram

که یک عکس 1 عکس 2? —- این خیلی عجیب و غریب به تعجب که آیا آن را بی خطر به انجام چیزی به عنوان ساده به عنوان سرمایه گذاری در خارج از, راه رفتن در خیابان و بازگشت برخی از ما بسیار ساده و در عین حال دوست داشتنی آزادی. من شده اند با استفاده از این زمان در خانه برای رسیدن به دوستان و خانواده و اتصال و مطمئن شوید که هر کس ماندن در ارواح خوب است. آن را آسان به تنهایی خسته امید از دست دادن تمرکز و یا مثبت برای ترس از ناشناخته ها. من تلاش کرده اند با ترس اضطراب و افسردگی قبل از من همه به خوبی می دانیم که انزوا و تنهایی و بیکار زمان می تواند اضطراب و افسردگی خزش در طول زمان مانند این به خصوص با توجه به عدم اطمینان از آن می گذشته است. باید هر کدام از شما تلاش شده است با این ؟ در اینجا برخی از راه من در مبارزه با انزوا و اضطراب داشتن شده است در صفحه اصلی اساسا تقریبا هر روز از آریا رو در اینجا سه ماه پیش. سعی کنید به این نکات: 1) آفتاب – اگر شما می توانید در حیاط خود را – ویتامین D افزایش سروتونین – و به طور طبیعی مبارزه با افسردگی است. 2) حرکت بدن خود را – حتی اگر شما نمی باید هر گونه تجهیزات ورزشی سعی کنید برای انجام کاری فعال: کاشت درخت/گل فراموش حیاط کار ایجاد یک بدن در منزل مدار پرش طناب و یا انجام sprints خارج است. اگر شما تجهیزات و سپس اجازه ندهید که آن را به هدر! من می دانم آن را سخت برای ایجاد انگیزه در خودتان از خانه اما شما آن را پشیمانی نیست! اندورفین مبارزه با افسردگی و اضطراب است. 3) اتصال با خانواده و دوستان از طریق متن, FaceTime, & اسکایپ. دیدن و شنیدن صدای آنها مطمئن شوید که برای بالا بردن روحیه خود را. 4) خلاق – خواندن یک کتاب شروع پروژه های خانه و یا قلم مو رنگ کردن در مهارت هایی مانند نقاشی و یا اسکیت. من امیدوارم که همه به خوبی انجام می دهند در طول این زمان. امیدوار باقی بماند بیمار مثبت و سپاسگزار. می گویند affirmations مثبت اگر شما نیاز به جلوگیری از برخی از منفی احاطه شده در رسانه ها. دعا برای این که تمام می شود به زودی. من انجام بهترین من برای ماندن مشغول امیدوار و امیدوارم که همه شما به عنوان به خوبی.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط لورن تخلیه کاگان (@laurendrainfit) on

برای دومین ضربه محکم و ناگهانی, لورن در اطراف تبدیل شده به طرفداران خود را زیرچشمی نگاه کردن در پشت این گروه است. او پایین یک شورت لا کونی, سبک, و آنها به نمایش پرت derriere به کمال است.

لورن زوج بسیار گرم پست با قلبی عنوان که در مورد اوضاع جاری در جهان و به او طرفداران چهار راهنمایی در مورد چگونه به افزایش خلق و خو و مثبت بمانید.

بور, بمب پیروان کاملا عاشق سیگار کشیدن پست و آن متصلب تا بیش از 14,200 دوست دارد در عرض فقط سه دقیقه از جمله مانند از حلقه UFC دختر Arianny Celeste. آن را نیز به دست آورده 217 نظر در همان زمان از لورن طرفداران مشتاق.

“شما شاهکار از زیبایی خالص” یک فن اظهار نظر.

“چگونه شما می توانید انتخاب کنید از زرق و برق دار و کمال??” یکی دیگر از فن با اشاره به بخشی در عنوان است که در آن لورن خواسته طرفداران او که از جرقه بزند به آنها بهتر است.

“دختر شما شگفت آور” یکی دیگر اضافه شده است.

“آیا کسی می تواند دریافت mop چون من سرازیر شدن آب دهان?” یکی از طرفداران گفت.

لورن شده های برخی از تصاویر گرفته شده قبل از همه خود انزوا در مجموعه و در ادامه به نگه داشتن او پیروان tantalized. فقط چند روز پیش به عنوان Inquisitr گزارش او یک ضربه محکم و ناگهانی خودش را در یک skintight لباس مینی در مقابل In-N-Out Burger.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>