لورن تخلیه Flaunts Her Abs در یک محصول بالا تنها چند ماه پس از زایمان

رسانه های اجتماعی ستاره لورن تخلیه حیرت زده او را 3.8 میلیون Instagram followers پس از مدل سازی کوله محصول بالا تنها چند ماه پس از تولد دخترش آریا. در یک سری از تصاویر تخلیه شوخی که او به تن نحیف گروه برای “مامان و بابا شب” که در واقع به صرف یک روز در طبیعت به جای یک شب در شهر.

برای این مناسبت, تخلیه کرده که لقب “جهان داغترین پرستار” — عینک کوچک زرد زراعت و اصلاح نباتات بالا. نقاشی با مداد رنگی رنگ لباس نگاه خیره کننده در برابر آسمان آبی و کوه ها در این زمینه علاوه بر تکمیل کالیفرنیا را خورشید را بوسید پوست.

بالا تزئین شده با گل های زرد و برجسته ruching در مرکز سینه را با تکیه تلفظ کردن و سفت. این محصول بالا بود یک شانه با یک جفت از آستین که متصل به لباس.

سجاف از بالا به پایان رسید درست در زیر مجسمه نیم تنه خود را اجازه می دهد مدل تناسب اندام و به رخ کشیدن خود را باب روز midriff دست آمده فقط چند ماه پس از زایمان.

تخلیه همراه محصول بالا با یک جفت آبی روشن و شلوار حمل و نقل. شلوار به بالا waisted برجسته گیج دلخواهی شکل ساعت شنی. شلوار نیز تا به حال جیب جزئیات بیشتر در ساق پا بالا.

این Instagram ستاره کامل نگاه خود را با یک جفت قرمز و سبز گل صندل.

تخلیه نگه داشته و بقیه از او نگاه ساده accessorizing با یک طلا گردنبند و گوشواره. او بور قفل شد دهید به طور طبیعی و او به نظر می رسد به پوشیدن فقط کوچکترین برس ریمل برای آرایش.

مدل نوشته شده در سه عکس همه با هم. در ابتدا او تحت فشار قرار دادند پشت قفل از مو در حالی که لبخند به دور است. در شات دوم, تخلیه مطرح شده توسط ارسالیهای خودش وری به دوربین به نمایش گذاشتن دلخواهی منحنی. تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, مدل اضافه شده یک کلیپ کوتاه با شوهرش.

طرفداران عاشق سه گانه-عکس, به روز رسانی, اعطای پست نزدیک به 10,000 دوست دارد و بیش از 70 نظرات.

“پس زمینه های زیبا + دختر = زیبا عکس!! من بر این باورم که این انجمنی ملک” بوده یکی از وحشت فن facetiously با استفاده از مایکروسافت emoji.

“در نگاه کسانی که abs” raved دوم با تاکید بر روحیۀ با تشویق نماد است.

“شما و [خود] افزایش خلق و خوی من تا آنجا که طبیعت” قدردانی کرد یک سوم همراه با یک قلب قرمز و ماشین آلات کشاورزی از emoji.

“خانواده آنقدر کامل” نوشت: یک چهارم پایانی این نظر با تعدادی از آبی و بنفش قلب.

این دور از اولین بار در این هفته است که تخلیه شده floored طرفداران خود را با برخی از زندگی جدید به روز رسانی. همانطور که قبلا تحت پوشش Inquisitr, سابق, پرستار, ارسال پالس مسابقه پس از او مطرح شده در یک زرد و یک تکه لباس شنا با یک daringly پایین یقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>