لورن تخلیه و Genevieve آوا رقص در نحیف حالا برای Instagram تصویری با پیچ و تاب و پایان دادن به

“جهان سکسی پرستار” لورن تخلیه هیجان زده او 3.8 میلیون Instagram followers با آخرین پست یک سیگار-فیلم با یک پیچ و تاب و پایان دادن به. او گنجانده شده است برچسب جغرافیایی Cabo San Lucas, Baja California Sur در geotag پست نشان می دهد که این کلیپ گرفته شده در تعطیلات او رفت و در حالی که پیش.

لورن را لرزاند نحیف آبی است که در سمت چپ کمی به تخیل. مثلثی فنجان نشان داد مقدار زیادی از رخ و کوچک کف flaunted او مجسمه و عقب و همچنین به عنوان چوب اسکنه خورده معده است. او خود را برگزار بور قفل در دست خود را به عنوان او را تکان داد غنیمت او به برخی از موسیقی در حال پخش.

دوست دختر, بیکینی, تناسب اندام, Genevieve آوا شد همچنین در این کلیپ ویدیوئی. Genevieve لرزاند مشابه سبک کوچک لباس شنای زنانه دوتکه رشته اگر چه او تا به حال یک الگوی با بسیاری از رنگ های مختلف. Genevieve را سبزه قفل شد به عقب کشیده در مستی و این دو به نظر می رسید با داشتن یک انفجار مطلق در آفتاب.

آنها در بر داشت یک کشش از چمن سبز سرسبز و چندین درختان خرما بودند خال خال در اطراف آنها. در پس زمینه وجود دارد از یک سنگ به صف نوار با مدفوع کشیده تا به آن یک سقف چمن که به کل محیط گرمسیری احساس.

کلیپ برش لورن شوهر پیدا کردن یک اشکال در نزدیکی برگ و آوردن آن به دو دختر که شروع به جیغ و در حال اجرا به دور از او را به عنوان او خود مخلوق.

لورن زوج سکسی و احمقانه با قلبی عنوان مایل Genevieve تولدت مبارک و حتی شامل یک شوخی در مورد گرفتن همسرش در تعطیلات بعدی خود را با هم.

لورن پیروان کاملا تصویری به روز رسانی و پست متصلب تا بیش از 217,100 نمایش در 18 ساعت. آن را نیز دریافت 450 نظرات از طرفداران مشتاق که به بخش نظرات به اشتراک گذاشتن افکار خود را.

“وای شما بسیار زیبا” یک پیرو اظهار نظر پس از دو قلب emoji.

“Lol من همیشه نمیفهمد شما سریع اما شما کشیده مستقیم هودینی” یکی دیگر از فن اضافه شده است.

“وای. مرد خود را به شما کردم خوب!” یکی دیگر پیرو گفت.

لورن شوهر حتی تصمیم به ترک نظر و گفت: “چه کسی فکر می کند من باید ترساندن لورن بیشتر و ارسال فیلم ها؟”

فقط چند روز پیش به عنوان Inquisitr گزارش لورن مشترک خود ضربه محکم و ناگهانی گرفته در لاس وگاس, نوادا. او مطرح شده در مقابل یک پس زمینه ساده است که اجازه داده او باور نکردنی بدن به مرکز صحنه. او به نمایش منحنی او در یک تلویزیون نحیف زیتون سبز قلاب بافی لباس شنای زنانه دوتکه که در سمت چپ کمی به تخیل و یک جفت به همان اندازه کوچک پایین لباس شنای زنانه دوتکه در همان مواد. او را در شات و در خدمت یک نگاه اغوا کننده برای دوربین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>