لورن Dascalo Sizzles در یک سینه بند ورزشی و صورتی لباس شنای زنانه دوتکه پایین

مدل آمریکایی لورن Dascalo به او در زمان Instagram صفحه در روز شنبه و درمان او 880,0000-plus پیروان برای یک فیلم که در آن او نشان داد بدن شگفت انگیز او.

در این ویدئو Lauren دیده می شود می تواند تاب سفید سینه بند ورزشی که تا به حال آرم از انفجار انرژی در آن چاپ شده. این نحیف گروه مجاز لورن را به نشان می دهد یک نگاه اجمالی از او رخ در حالی که این پوشاک همچنین جلب توجه به سمت او معده تخت مجسمه شکم و کمر. او زوج سینه با نحیف و صورتی لباس شنای زنانه دوتکه پایین که برجسته در روابط دو طرف و یک برش طراحی شده است.

او sported کامل آرایش صورت به سطح شیب دار بالا, زرق و برق. این نرم افزار به ظاهر برجسته بنیاد و مخا سایه ای از رژ لب. آن را مانند نگاه او به ارمغان گونه او را با یک برهنه, سرخ شدن, تصمیم گرفتند برای یک سایه چشم قهوه ای پوشیده شده چشم یک کت ضخیم از ریمل مژه و ابرو و تاریک, تعریف ابرو.

او جاروب, خروس بزرگ, گیسوان به یک طرف و اجازه دهید او قفل آبشار بیش از شانه های او و بازگشت.

به عنوان آشکار است از این ویدئو و ورزش سینه بند, این ویدیو برای ترویج آمریکایی نوشیدنی انرژی نام تجاری ، شلیک صورت گرفت در یک باغ در برابر پس زمینه از برخی از گیاهان و گل های رنگارنگ. به مطرح لورن دیده می شود می تواند استراحت در خورشید سفید سونا.

در گدایی از این ویدئو او دیده می شود می تواند خمیده در سونا خورشید در حالی که به دنبال در دوربین و قابل توجه اغوا کننده به شمار. در زیر صحنه, او می تواند دیده می شود ایستاده و جرعه جرعه از نوشیدنی های انرژی از یک می تواند. بعدی لورن نشسته در سونا با پاهای از هم جدا او به جلو خم شده به او نشان دهد رخ و seductively لمس او ران. نسبت به پایان این کلیپ او زانو زد روی زمین کشیده در, شورتی, فرار یک انگشت از طریق مو خود را و هنگامی که در برابر زمان یک جرعه از می توانید.

در عرض هشت ساعت از رفتن زندگی می کنند, این ویدئو به دست آورد بیش از 115,000 انداز حدود 4500 دوست دارد و 180 نظرات.

“بسیار زیبا و زرق و برق دار! من عشق خود را شگفت آور, زیبا, abs. بنابراین داغ!!!” یکی از طرفداران او اظهار نظر در این ویدئو.

“شما کاملا خیره کننده!” کاربر دیگری chimed در.

“عسل شما یک جواهر واقعی!!” یک سوم تحسین گفت.

“این چیزی است که من تماس بگیرید کمال است. شما در حال شخص!” چهارم پیرو نوشت.

لورن اغلب wows طرفداران او با لباس زیر زنانه و لباس شنای زنانه دوتکه عکس ها و ویدئوها. به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده چند روز پشت او گذاشته و در عین حال یکی دیگر از پورنو عکس که در آن او نشان داد او قاتل رقم در عدم تطابق و استخراج daisy dukes.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>