لورن Dascalo سه برابر گرما در Instagram روز جمعه با یک پست جدید شامل مدل های همکار الکسیس کلارک و جسیکا Bartlett. در شات, سه نفری لرزاند برخی از لباس زیر زنانه به عنوان آنها مطرح شده با هم برای یک شرجی روز ولنتاین جلسه عکس. Lauren عینک روشن, صورتی, فضای مجموعه ای که در سمت چپ بسیار کمی به تخیل.

این عکس ها نشان داد که مدل ایستاده بر روی یک ایوان در فضای باز در مقابل سفید نرده. پشت سر آنها یک خوشه از درختان سبز می تواند دیده می شود هر چند که مشخص نیست دقیقا همان جایی که عکس گرفته شده بود. آن را به نظر می رسد تا حدودی پوشیده از بعد اما است که متوقف نمی الکسیس لورن یا جسیکا از تاب های کوچک خود را به لباس.

لورن ایستاده در سمت راست وری به عنوان او را لرزاند روشن, صورتی, demi-برش ، بالا فقط به سختی شامل مدل, سینه کلان, سینه که ریخته شده در بالا. علاوه بر این, پستان بند, ویژه, دو صورتی تسمه سفر در سراسر پشت او که در معرض یک بیت از sideboob.

لورن شکم صاف بر روی صفحه نمایش در بین بالا و تطبیق حتی tinier شلاق زدن. بازوی او را پوشش بسیاری از, لباس زیر زنانه, پایین, اما طرفداران می تواند به گرفتن یک نگاه اجمالی از او پرت derriere بود که به طور کامل در معرض در توری پارچه. علاوه بر این او بلند و لاغر, پاهای بودند نشان می دهد.

لورن نیست سنگ هر یک از لوازم جانبی با ساز و برگ خود را اما او سنگ کامل آرایش صورت. نگاه او شامل ماهرانه منحنی استخوان گونه, روشن, هایلایت صورتی, eyeshadow, ضخامت مژه و یک نور صورتی رنگ روی لب ها کامل. مدل بلند مو بور سقوط کردن شانه ها و پشت در خوش مزه امواج.

در ضمن جسیکا ایستاده در مرکز رو به دوربین. او را لرزاند فوق العاده پایین برش سفید سینه بند است که به نظر می رسید به سقوط به طور کامل و افشای, سینه کلان, سینه. او همچنین عینک مطابق بند جوراب و شورت لا کونی. در سمت راست ایستاده بود الکسیس که عینک دیدن از طریق, سینه بند صورتی و مطابق با شلاق زدن.

هر سه بانوان خیره به دوربین با, سوراخ کردن بدن, زل زل نگاه کردن.

این پست را به دست آورد بیش از 19,000 دوست دارد و نزدیک به 300 نظر در چهار ساعت, اثبات می شود یک ضربه با طرفداران خود را. بسیاری از لورن پیروان چپ ستایش برای مدل های بی عیب و نقص به نظر می رسد در بخش نظرات.

“داغترین ولنتاین در Instagram” یکی از طرفداران گفت.

“این بهشت ؟” یکی دیگر از خواسته با یک قلب قرمز.

“چرا شما همه خیلی داغ است ؟” یک سوم پیرو نوشت.

“اوه نگاه برخی از مورد علاقه من روز ولنتاین آب نبات” یک نفر پکتیا میباشد.

لورن همیشه می داند که چگونه به درایو طرفداران او ، در اوایل این هفته او را لرزاند سفید گل که طرفداران او را دوست داشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de