مدل آمریکایی لورن داسکالو روز یکشنبه، سپتمبر ۶ به صورت آنلاین رفت و در عین حال مجموعه ای دیگر از عکس های بخار پز را برای تیت کردن ۹۵۰٬۰۰۰ دنبال کننده اش منتشر کرد.

در عکس ها، لورن یک بیکینی بسیار کوچک و سفید را تکان داد که برای مهار دارایی هایش تلاش می کرد. این شامل بالا بیکینی سفید که مباهات فنجان مثلثی متصل به یک رشته است که در سراسر قفسه سینه خود را زد. این برجسته یک خط گردن غوطه ور و تسمه های نازک است که در پشت گردن او گره خورده است. گروه منهای کلافگی حسود او و همچنین زیربوب بزرگ را به نمایش گذاشت در حالی که توجه را نیز به سمت شکم مجسمه سازی شده اش و معده محکم جلب می کرد.

لورن بالا را با کف تطبیق که بالا کشیده شد تا در باسن باریک و باریک خود را تیم. جلوی لباس کم چمچه زنی کرد تا تنه پایینی اش را برجسته کند. همچنین پاها و ران های بلند و باب روز او را به رخ کشید.

او نعره های بورش را در دو گیس می پوشید که روی شانه هایش آبشاری می شد. از نظر jewrlry، او آن را ساده نگه داشته تنها با امید بستن برای یک جفت گوشواره حلقه کوچک است.

با توجه به getoag، عکس فوری در جایی در تولوم مکزیک دستگیر شد. شلیک در خارج از منزل، در طول روز صورت گرفت. لورن در برابر پس زمینه طراوت درختان مطرح شد. اون دو تا ضربه محکم و ناگهانی از شلیک به اشتراک گذاشت در تصویر اول، مدل ۲۱ ساله به یک ژست جانبی برخورد کرد. او لاف هایش را در دستانش نگه داشت و از لنز دور نگاه کرد. لب هایش را از هم جدا کرد تا نگاه بسیار اغوا کننده ای را کنار بکشد.

در عکس دوم که یک عکس بلند بود، یکی از پاهایش را به جلو دراز کرد و کمی به بند ته هایش دست و پنجه بازی کرد.

در زیرنویس، او شامل یک نقل قول انگیزشی در مورد اهمیت متمرکز ماندن بود. او همچنین برچسب عکاس خود، Ashlee K، برای اذعان.

در عرض پنج ساعت از ارسال، تصویر جمع آوری بیش از 15،000 دوست دارد. علاوه بر این، چند تن از تحسین کنندگان سرسپرده لورن به بخش نظرات برد و حدود ۳۵۰ پیام را به اشتراک گذاشتند که در آن ها چهره شگفت انگیز و حس شهوانی سبک او را ستودم.

یکی از طرفدارانش در مورد این عکس اظهار نظر کرد: «اوه خدای من، شما چنین الهام بخش هستید.»

«وای، این بهترین بدن است که تا به حال دیده ام. نگه داشتن آن، شما به دنبال شگفت انگیز است،” یکی دیگر از کاربران chimed در.

“تو خيلي خوب به نظر مياي!!!! بدنت دیوانه است!» یک پیرو سوم نوشت.

“اهداف بدن تحت اللفظی، شما کامل از سر تا پنجه! یک تحسین کننده چهارم اظهار داشت.

گذشته از پیروان منظم لورن، بسیاری از مدل های دیگر نیز این را دوست داشت و اظهار نظر کرد تا قدردانی نشان دهد، از جمله کاترین فروید، جسیکا بارتلت، شانتال مونیک، و برونا رنجل لیما.

لورن اغلب wows پیروان خود را با عکس های پوست baring خود را. در ۲ سپتامبر، او یک عکس بخار پز به اشتراک گذاشت که در آن بیکینی برهنه را تکان داد. گروه او کاری جز لطف به دارایی هایش انجام نداد و قطعاً طرفداران را وحشی کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im