لورن Dascalo Bares رخ در, برهنه, غوطه وری لباس شنا, استخر,

لورن Dascalo تبدیل شده تا حرارت در یک پست جدید در Instagram در بعد از ظهر جمعه. این مدل یک سری از عکس ها در خوراک است که در آن او sported به سختی وجود دارد, برهنه یک تکه و با غوطه وری خط گردن که نشان داد او در رخ او به عنوان lounged رابطه جنسی در یک استخر.

این عکس نشان داد لورن نشسته در سمت راست سنگ لبه بزرگ استخر در زمین است. در پس زمینه مجموعه ای از صندلی و یک gazebo می تواند دیده می شود و همچنین درختان نخل و بوته ها. نه ابری در آسمان قابل مشاهده بود به عنوان خورشید میدرخشید پایین لورن و برجسته خود را قهوهای مایل به زرد پوست. او با نگاه مثبت تابشی در پایین برش لباس شنا.

لورن را قهوهای مایل به زرد رنگی یک قطعه برجسته از رشته های نازک بر روی شانه های او و عمیق V-یقه است که اجازه داده او کافی رخ به نشت در مرکز. پارچه چسبیده به لورن کمر و چین و چروک کمی بیش شکم صاف. دو طرف همچنین شامل کرست روابط زد که تا نیم تنه.

در ضمن نیمه پایین تر از لورن را با توجه به حال بالا کاهش است که آمد تا بالای باسن خود و جلب توجه به شکل ساعت شنی. او معروف, پاهای بلند شد به طور کامل در معرض در این گروه است.

لورن مرتب کردن لباس با بزرگ سیاه و سفید فلاپی کلاه و یک جفت عینک آفتابی سیاه و سفید. او به نظر می رسد آرایش-رایگان هر چند بیب خیره کننده به سختی نیاز به هر گونه پوشش برای زیبایی های طبیعی خود را. Lauren عینک, طولانی, موی بور را در کثیف امواج که جمع شده در زیر کلاه خود.

تصویر اول نشان داد لورن با یک پا کشیده و نزدیک به بدن او و دیگر تمدید کمی. او قوسی پشت او را بیشتر به رخ کشیدن شکل او و پاپ از قفسه سینه خود را به عنوان او نگاه کردن دوربین. در شات دوم لورن صاف او را به عقب کشیده و در لبه کلاه خود.

سومین تصویر نشان داد که مدل slouching کمی باعث او را به رخ نشت کردن و حتی بیشتر. او استراحت یک آرنج در پای او کشیده و دست خود را به پنجه. لورن جدا لب های او خیره شد و در دوربین.

این پست را به دست آورد بیش از 21,000 دوست دارد و نزدیک به 400 نظر در کمتر از یک روز اثبات می شود یک ضربه با لورن را طرفداران. بسیاری از مدل پیروان با بیان تحسین برای او بی عیب و نقص, هیکل در بخش نظرات.

“آنچه که یک مادر داغ” یکی از طرفداران گفت: با آتش emoji.

“Omg شما مانند یک کودک” کاربر دیگری اضافه شده است.

“و فقط می خواهم که جمعه شد راه بهتر” یک سوم پیرو نوشت.

لورن همیشه می داند که چگونه به درایو طرفداران او ، در یکی دیگر از پست این هفته مدل sported یک تکه سیاه و سفید با دیگری رخ-عریان یقه که پیروان خود را دوست داشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>