لورن برنهام توضیح می دهد که چرا او تصمیم گرفت به عموم بحث در مورد سقط جنین

لورن Burnham, همسر سابق کارشناسی Arie Luyendyk جونیور به تازگی افتتاح شد تا علنا در مورد تجربه خود را رنج می برند از سقط جنین. Burnham توضیح داده شده در جمعه, ژوئن 15, Instagram داستان همین دلیل او تصمیم گرفت به این بحث علنی, با توجه به US Weekly.

برای برخی از مردم این ممکن است یک مشکل و یا بیش از حد شخصی موضوع به بحث در مورد با بقیه جهان است. اما آن را نیز یک تجربه است که بسیاری از زنان از طریق در طول عمر خود. این به این دلیل است که برنهام تصمیم به رفتن با او داستان شاید نشان دادن زنان دیگر که رنج می برند ممکن است به احساس راحت انجام همان.

“Arie و من تا به حال سقط جنین به تازگی و ما با قرار دادن یک ویدیو یوتیوب در مورد آن و ما در بن هر باز از آنجا که ما احساس می کنید مانند بسیاری از مردم رفتن را از طریق آن. ما فکر کردیم که باید آن را در مورد بیش از آن است که” از 28 ساله گفت.

پس از اعلام on May 30 که آنها تا به حال تجربه دلخراش از دست دادن برنهام و Luyendyk شد باران با عشق و حمایت از مردم در سراسر جهان. این نوع پیام ها کمک کرده اند آنها را در طول روند شفا. برنهام در ادامه به گفتن یک داستان در مورد یک شیرین ژست مهربانی یک فن را به او نشان دادم و Luyendyk به تازگی.

آنها در سراسر فن زمانی که آنها بیرون رفتن برای غذا خوردن و منحصر به فرد دانستن که آنها رفتن را از طریق فرایند هایی تصمیم به پرداخت هزینه برای وعده های غذایی خود را برای آنها. Burnham اشاره کرد که او “به معنای واقعی کلمه به ارمغان آورد اشک” اما شیرین نشانه ای از پشتیبانی توسط کسی که او حتی نمی دانند.

“ما به گل کودک و برداشت ناهار و این دختر به نام Cassie … آیا شیرین ترین چیز پرداخت می شود و برای ما ناهار و نمی خواهد اجازه دهید ما پرداخت. وجود دارد واقعا خوب مردم وجود دارد. من واقعا سپاسگزار” او گفت:.

برنهام و Luyendyk به خصوص خرد شده و پس از پیدا کردن آنها از دست داده بود چون تا به حال شده است به طوری هیجان زده به دختر خود Alessi یک خواهر و برادر. آنها آنقدر مشتاق برای فرزند ورود که آنها در حال حاضر شروع به ساخت برنامه های از جمله فروش خانه خود را در آریزونا به خرید یک بزرگتر با اتاق بیشتر برای آینده کودک است.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده این جفت ارز باید تصمیم به حرکت به جلو با روند حرکت حتی اگر آن را ممکن است کمی طولانی تر تا آنها استقبال فرزند دوم به زندگی خود را.

هفته گذشته برنهام تشکر هر کس که فرستاده نوع پیام و راه خود را در طول این زمان.

“با تشکر از شما برای این همه عشق و حمایت شما نشان داده ایم ما در طول هفته گذشته. آن شده است یک زمان سخت برای ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>