لورا Sagra نشان می دهد دلخواهی کون با یک دقیقه Glutes تمرین

کلمبیا Instagram مدل لورا Sagra به تازگی نشان داد که چگونه او به دست او دلخواهی غنیمت به او 861,000 پیروان. در این تمرین, تصویری, ارسال, مشهور kneeled در تمام چهار دست و پا به او نشان داد به طرفداران او چگونه آنها می تواند توسعه خود را glutes.

لورا عینک صورتی رنگ پریده جفت, کوتاه, که, ویژه, سیاه طرف و لوله کشی. او این زوج با یک سیاه زراعت و اصلاح نباتات بالا. این آیتم از لباس فرو کردن کم در مقابل آن نشان داد که مدل رخ. آن را نیز شامل یک حال بازگشت است که نشان داد او باب روز. در پای او سفید با کفی دونده. این رویه تا به حال سیاه و سفید و صورتی و سبز و جزئیات.

موهایش نه بیش از حد سبک و بور او را قفل آویزان کردن در اطراف شانه های او در آرام امواج. او به نظر می رسد به پوشیدن برخی از تیره ریمل و خط چشم و همچنین خنثی سایه از سایه چشم که هایلایت شده زیبا ، بر لب او به نظر می رسید که انتخاب رنگ سایه ای از رژ لب صورتی.

در حالی که او زرق و برق دار ویژگی های به نمایش گذاشته شدند بیشتر تثبیت شد او را به عنوان غنیمت مشهور kneeled پایین در پیش بینی از شروع تمرین. بعد از تنظیم خود را سازمان دیده بان او و سپس اقدام به انجام تمرینات که او متکی به منظور تن او glutes و حفظ او باب روز است.

در زیرنویس لورا اصرار داشت که کسانی که مایل به دنبال همراه مورد نیاز برای انجام هر وظیفه برای یک دقیقه هر یک به منظور دستیابی به نگاه او.

مشهور انتخاب یک محل برای کلیپ. پشت سر او بود و چمن بود که حلقه دار توسط یک دیوار سنگ. بالاتر از آن, آرام, باغ برجسته است. این مدل انجام تمرین بر روی یک تشک یوگا در بالای یک منطقه هموار.

به عنوان به زودی به عنوان لورا نوشته شده در ویدئو, او سبب شد که سریع به پاسخ. در عرض یک روز, کلیپ به حال جمع آوری بیش از 33,000 دوست دارد و مقدار زیادی از نظرات برای او عاشقانه fanbase.

“عالی” یکی پیرو نوشت در بخش نظرات.

“او بسیار زیبا” یک فن گفت.

“خیلی کامل و زیبا” گفت: یکی دیگر از کاربر.

“این عشق! زیبا لورا!” چهارم شخص نوشت: همچنین peppering نظر خود را با از emoji برای بیشتر تاکید.

بسیاری از پیروان او تصمیم گرفت به استفاده از emoji بیش از کلمات به منظور انتقال آنها چگونه احساس خود را در مورد تمرین است. محبوب ترین شد قلب, قلب و چشم و آتش از emoji. وجود دارد مقدار زیادی از استفاده از زن و بازو.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, لورا به تازگی sizzled در یک Instagram update از هفته گذشته است. تصویر ویژه خودش را با پوشیدن لباس بند دار لباس زیر زنانه قرمز, او به عنوان مطرح seductively برای دوربین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>