استرالیا Instagram مدل لورا لوکس به تازگی در زمان به صفحه او نوشته شده و یک سری از تصاویر برای نشان دادن شکل کامل خود.

در آخرین به اشتراک گذاری این ççê ی می تواند دیده می شود تاب نور-صورتی bodysuit که برجسته پایین برش یقه. این لباس نه تنها برجسته لورا کامل شکل ساعت شنی, اما آن را نیز اجازه داده او را به او نشان دهد دلخواهی رخ.

این همه نیست, اما نحیف لباس نیز فعال این مدل برای نشان دادن خاموش خود را به خوبی باب روز ران و بازوها و هر دو جوهر با معروف آبرنگ خالکوبی.

از نظر لوازم لورا که همچنین یک DJ حرفه ای تصمیم گرفتند برای یک صورتی کلاه عرقچین است که شامل یک بزرگ قهوه ای pom-pom. او تکمیل او لباس با یک جفت از چکمه های زمستانی.

ماندن درست به سبک زنانه به تن صورت پر از آرایش. این نرم افزار شامل یک عاج بنیاد که به صورت کامل به پایان برسد. او تصمیم گرفت تا برای یک, برهنه-رژ لب صورتی و ارمغان او گونه ها با رژگونه صورتی در حالی که انتخاب یک برهنه, eyeshadow به شدت صف چشم و یک کت ضخیم از ریمل مژه و ابرو. مدل مرتب کردن آرایش خود را به خوبی تعریف ابرو. او عینک صورتی گیسوان پایین و به آنها اجازه داد به سقوط آزادانه بیش از شانه ها و قفسه سینه.

به ژست برای ضربه محکم و ناگهانی لورا می تواند دیده می شود ایستاده در برف. او gleefully انداخت اسلحه خود را در هوا در حالی که بلند کردن یکی از پاهای او را و تاشو زانو او. او نگاه مستقیم به دوربین و او را دیدم لبخند زیبا به ذوب شدن قلب بسیاری از.

در زیرنویس لورا اطلاع طرفداران او که اگر او خوشحال است و با بهره گیری از آب و هوای برفی او به خوبی احساس نمی شود در حالی که با توجه به “بیماری ارتفاع” یک بیماری ناشی از قرار گرفتن در معرض سریع به مقدار کم اکسیژن در ارتفاع بالا.

حتی اگر ççê ی نیست به اشتراک گذاری یک geotag قبلی تصاویر گرفته شده را در همان محل نشان می دهد که او در حال حاضر با بهره گیری از تعطیلات در کلرادو.

در عرض 11 ساعت از داشتن شده است نوشته شده و همانطور که از نوشتن این ضربه محکم و ناگهانی به دست آورد بیش از 19,000 دوست دارد و بیش از 150 نظرات که در آن طرفداران و پیروان نه تنها ستایش لورا برای زیبایی و شکل اما آنها نیز آرزو او بهبود سریع.

“بله من تا به حال [ارتفاع sickess] در کلرادو بیش از حد و… آن را قطعا واقعی و آن را قطعا وحشتناک است” یکی از طرفداران او به اشتراک گذاشته شده در این مدل ،

“شما نگاه بسیار زیبا. شاد ماندن!” کاربر دیگری chimed در.

دیگر طرفداران بی شماری استفاده می شود قلب بوسه و آتش شکلک به جای جملات طولانی به بیان تحسین خود را برای hottie.

به غیر از او به طور منظم پیروان بسیاری از لورا مدل های همکار و اثرگذارندهها همچنین دوست game, این تصویر. این شامل ویکی عایشه و قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im