لورا امی کردن بدن باب روز در یک Cheeky برش بیکینی

استرالیا بمب لورا امی تا به حال یک درمان برای او 820,000 Instagram followers امروز صبح قرار دادن او باور نکردنی بیکینی بدن بر روی صفحه نمایش در یک cheeky برش لباس شنا که flaunted خود مجسمه نیم تنه. جامعی در داخل خانه خیره کننده تناسب اندام و لباس زیر زنانه مدل نشان داد او شدید بدن در حالی که نما در طبقه از آپارتمان جدید و سوار طرفداران وحشی لاتین.

سبزه زیبایی بود با چادری سفید آه پولی شنا یکی از چندین خرده فروشان آنلاین است که با سیدنی بر اساس Instagram ستاره است همکاری. او نگاه افسانه شیک, یک آستین بالا لباس شنای زنانه دوتکه و را لرزاند کمر بالا پایین که برجسته خود شکل چوب اسکنه خورده. تراش, بالا افتخار بزرگ برش که کاهش در سراسر جلو, فلاش وسوسه انگیزی اجمالی underboob. شیک قطعه برجسته تنگ دمی آستین و سینه در طرف دیگر افشای ççê ی خطوط قهوهای مایل به زرد. در ضمن نحیف کف بسیار بالا-برش و کاملا bared باسن خود.

بسیار گرم مدل که تبدیل به 28 سال, فردا نشان داد که نگاه شرجی در برخواهد داشت که او را دیدم نشسته بر ران او با یک پای او خورده زیر بدن او. این کودک بود که با تکیه بر کف دست خود را و استراحت او بازوی دیگر او را زن ران. این وضعیت اجازه او به نمایش گذاشتن پاره پاره abs و قوی باب روز ران. او زرق و برق دار, خال کوبی بازو نیز بر روی صفحه نمایش برای طرفداران او را به تحسین.

همیشه گلم ملکه لورا sported یک صورت پر از آرایش است که با تاکید بر ویژگی های زیبا. او عینک ظریف اسموکی-آرایش چشم انجام شده در پوست-صدای زیر سایه و خط چشم بالدار و مقدار زیادی از ریمل مژه و ابرو به خارج کردن عمیق او با دختر چشم آبی. مدل plumped تا شورتی, لب براق, برهنه سایه و رنگ اضافه شده به گونه او را با هلو سرخ. این نرم افزار همچنین شامل تعریف ابرو و هایلایت در بینی و استخوان گونه.

با موهای تیره و زیبایی عینک کلاغ سیاه گیسوان پایین و جدا در مرکز اجازه او, قفل, قلم مو در برابر او سر شانه. او spruced تا او آشکار لباس با کمی bling تاب معمول طلا النگو و دستبند و گوشواره.

لورا گذراند بازیگوش عنوان برای او عکس, درخواست طرفداران او در مورد لباس شنای زنانه دوتکه فصل. او افزود: سفید-قلب emoji که به نظر می رسد به آینه رنگ لباس شنا خود را و برچسب اوه پولی و همچنین به عنوان نام تجاری, شنا, خط, Oh پولی شنا.

“آن [sic] همیشه لباس شنای زنانه دوتکه فصل در insta” پاسخ داد: یکی از تحسین او ترک یک رشته از چاپلوس emoji برای سبزه زرق و برق دار.

جای تعجب نیست, طرفداران سقوط در عشق با پر رو, بیکینی, نگاه, پاداش, پست او با بیش از 9,200 را دوست دارد.

“وای شما نگاه کاملا زرق و برق دار [قلب emoji]” یک فرد نوشت تحت لورا عکس که انباشته 250-plus نظرات در پنج ساعت از رفتن زندگی می کنند.

“بی عیب و نقص, بدن زیبا” بوده یکی دیگر از Instagrammer به دنبال مجموعه ای از چاپلوس emoji. “سالم ماندن” در ادامه این پیام با پایان دادن به یک خورده-دست از emoji.

مقدار زیادی از پیروان در زمان این فرصت را به آرزو لورا تولدت مبارک در پیش است.

“کودک [قلب-چشم emoji] تولدت مبارک” نوشت: همکار استرالیایی مدل ابی میل زدن, اضافه کردن یک رنگ زرد قلب emoji.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>