لورا امی Flaunts بمب منحنی در پی برهنه ساز و برگ در Instagram

Instagram احساس لورا امی به نظر می رسد در یک خط از شرجی اتاق خواب پست. استرالیا تناسب اندام در زمان به صفحه: دیروز برای به اشتراک گذاشتن یک وسوسه انگیزی ضربه محکم و ناگهانی جایی که او را لرزاند یک منحنی-flaunting لباس در حالی که نشسته بر روی لبه تخت. امی نگاه سیگار-داغ در یک برهنه, دو قطعه مجموعه ای از آه پولی — بالای محصول و دامن گروه که کاملا نشان داد او شکل ساعت شنی. این انجمن ها می آید یک روز پس از رسانه های اجتماعی ستاره های مطرح شده در تخت خواب در یک نحیف snakeskin-چاپ لباس شنای زنانه دوتکه, در خدمت یک زیبا از رخ و منحنی برای طرفداران مشتاق.

در حالی که او آخرین به روز رسانی تا حدودی محافظه کارانه تر امی نشان داد هنوز هم برخی از جدی پوست در آشکار گروه. کوچک محصول بالا قطع در دنده عریان او باب روز midriff و abs در حالی که bandeau یقه نشسته پایین در قفسه سینه خود را ترک مقدار زیادی از رخ بر روی صفحه نمایش. نیز دامن او را در معرض ران بیشتر نقاشی چشم به او معوج پین با تشکر از ژولیده تر و تمیز تزئینات خطرناکی کوتاه و hemline.

این skintight لباس چسبیده به بدن مناسب خود با تاکید بر او شدید بدنسازی-honed بدن. نگاه کامل بود با تسمه اسپاگتی نازک که به زیبایی قاب کافی سفت منطقه که لورا تصمیم به ترک بی پیرایه. اما لباس او بود بدون یک بیت از درخشش و جلا. یک مجموعه بزرگ از دلپذیری گوشواره dangled از گوش خود را طلایی درخشش اضافه کردن به خنثی تن از ساز و برگ خود را. او همچنین عینک جفت حلقه در انگشتان دست او که یکی از آنها sported قابل ملاحظه سفید سنگ.

لورا مطمئن ساخته شده به نمایش گذاشتن طلا و جواهر توسط نما با حلقه تحمل دست بر شانه او. او کشیده تا او را گیسوان به شیک updo که قرار گوشواره او در نشان دادن ترک یک جفت پیچک به قاب صورت. این مدل به نام توجه به لوازم جانبی در او عنوان با جلوه های emoji در حالی که همچنین برچسب زدن نام تجاری ارائه شده است که او لباس.

28 ساله او به ارمغان آورد یک-بازی در آرایش گروه به عنوان به خوبی. او نگاه گلم آینه پالت گروه موسیقی خود را و به نظر می رسد شامل براق تیره, برهنه, رژ لب, خط چشم بالدار, مژه بلند و یک پوست-باب روز سرخ, در علاوه بر این به گونه ها برجسته و مجسمه ابرو.

اغوا کننده نگاه نمی موفق به گرفتن چشم او تعداد زیادی از طرفداران که کلیک بر روی دکمه مانند بیش از 8,600 بار و چپ 270-به علاوه دیدگاه در عکس او را در هشت ساعت اول ارسال. در میان کسانی که پیام های سخنان از هموطنان مدل که قدردانی لورا ،

“زیبایی” نوشت: استرالیا بمب ابی میل زدن, اضافه کردن یک قلب-چشم از emoji.

“گرگ bby,” chimed در کرم پای, هاردکور Skaines پایان دادن به نظر او با همان سبک از emoji.

لورا کمتر معروف پیروان نیز تا به حال مقدار زیادی برای گفتن در مورد داغ پست.

“پس عشق خیره کننده این مجموعه بر شما” اظهار نظر یک فرد trailed توسط دو آتش از emoji.

“امیدوارم که روز خود را به عنوان زیبا به عنوان شما” به قلم یکی دیگر از Instagrammer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>