Yaslen کلمنت نشان داد او شکل ساعت شنی به 1.7 میلیون Instagram followers on چهار شنبه, مارس 25 در یک به روز رسانی جدید که در آن او به تن نحیف زیر مجموعه.

برای عکس, لاتین, بمب kneeled روی ظریف و سفید نیمکت با پاها کمی از هم جدا. کلمنت نشسته بر روی پاشنه های خود را به عنوان او در زمان از یک طرف به طرف دیگر به دهان او. 22-در سال Instagram مدل با لبخند در دوربین با squinty چشم و دندان نشان دادن است.

کلمنت لرزاند سفید لباس زیر مجموعه ساخته شده است که او را دباغی می کند ایستادگی کردن. سینه بند, ویژه, دو مثلث بزرگ است که توسعه یافته همه به شانه های او. این بند شامل V-شکل یقه که آغشته به قفسه سینه, اذیت کردن یک بیت از او رخ. قفسه سینه خود را بیشتر با تکیه تلفظ کردن با او خم بازو فشار دادن در برابر آن. باند پایین از بند شامل لوگو برای سالن لباس زیر در سفید.

کلمنت تیمی سینه بند خود را با یک جفت از تطبیق لباس زیر کف با باند الاستیک که نشسته در زیر bellybutton. تسمه نشسته بالا در طرف فشار دادن در برابر بدن خود را در راه است که برجسته تضاد بین او گسترده لگن و کمر.

در عنوان میامی مبتنی بر مدل اعلام کرد که او ارسال شده عکس در جشن لباس زیر با نام تجاری و چهارمین سالگرد. او همچنین با اشاره به این که سالن است که با داشتن سایت فروش تا 70 درصد است.

کلمنت عینک, خروس بزرگ, هایلایت مو در قسمت وسط و مدل دهید در امضا باب با موجی رشته های در حال سقوط بر روی شانه های او. مدل عینک تیره آرایش چشم او که اضافه شده اضافی عمق به او زل زل نگاه کردن.

در عرض چند ساعت از انتشار این عکس بیشتر از جذب 37,900 دوست دارد و بیش از 380 نظرات از زمان نوشتن این مقاله است. کاربران از پلت فرم رسانه های اجتماعی در بخش نظرات به اشتراک گذاشتن افکار خود را در مورد این عکس و به ستایش کلمنت زیبایی.

“زرق و برق دار کودک” یک کاربر نوشت: پس از این نظر با یک قلب-چشم از emoji.

“تو خیلی فوق العاده شیرین omg فوق العاده زرق و برق دار [قلب-چشم emoji] عشق تو لبخند [قلب] [دو قلب-چشم emoji] امیدوارم که شما نیز یکی از طرفداران افزود: در صدر پیام با دعا دست از emoji.

“دوست دارم که لبخند زیبا Yaslen. همیشه زیبا” پاسخ داد: یک سوم فن.

به عنوان کسانی که به دنبال کلمنته در Instagram را می دانم که او یکی نیست به گله دور از دوربین به عنوان مدل اغلب نوشته های عکس از خودش را در لباس شنای زنانه دوتکه و یا لباس زیر. در اوایل این هفته, مدل sizzled در ساحل در حالی که قابل توجه علاقه مطرح خارج است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de