لاتین, بمب Eriana بلانکو نشان می دهد قاتل بدن در بیکینی نقره ای

Eriana بلانکو مورد توجه هزاران نفر از 2.7 میلیون Instagram followers on جمعه, مارس 13 با یک به روز رسانی جدید است که نشان داد او در یک لباس شنای زنانه دوتکه که در سمت چپ کمی به تخیل.

فلوریدا و مادری که میراث شامل کوبا و شیلی با توجه به وب سایت معروف تولد— برجسته بود دروغ گفتن در سراسر بژ نرم-به دنبال حوله. عکس گرفته شده بود selfie-سبک به عنوان بلانکو به نظر می رسد برگزاری این دوربین به چپ و تلاش برای جا آن را به عنوان بسیاری از او تنه به عنوان امکان پذیر است. بدن او بود لبه پنجره رساند در حالی که یکی از پاهای او خم شد کمک به نمایش گذاشتن تنگ midriff. بلانکو قطع کردن سر خود را از روی تصویر نگه داشتن تمرکز صرفا بر روی ناحیه میانی.

سیاه, تصمیم گرفتند برای پوشیدن دو قطعه کت و شلوار حمام کردن در یک شیک چاپ ایجاد شده توسط چندین نامتقارن نقره اشکال است. هنگامی که در ترکیب این بیت کمی ساخته شده تا یک موزاییک مانند الگوی است که نگاه کمی مانند یک مار چاپ. در پایین بدن او تا به حال یک جفت از لباس شنای زنانه دوتکه پایین با متوسط تسمه که بالا قرار داده شده در طرف کمک به برجسته خود شکل ساعت شنی. U-شکل جلو کم بود اجازه می دهد بلانکو به او نشان دهد تحتانی معده.

او زوج آن با تطبیق بالا با یک underwire ساختار است که تحت فشار قرار دادند و در مقابل قفسه سینه خود را. آن را شامل یک برش در این مرکز که بیشتر در معرض او رخ. آن ضخامت تسمه رفت و بیش از شانه های او را در حالی که دو نازک تر آنهایی که پیچیده در اطراف او بازگشت. لباس شنای زنانه دوتکه او بود از مد Nova او به اشتراک گذاشته.

در عنوان بلانکو خواسته طرفداران خود را برای رای دادن به عکس در یک مقیاس از 1 تا 10 و اشاره کرد که او نمی تواند صبر کنید برای رفتن به ساحل.

در کمتر از یک روز پس از جذب بیش از 26,600 دوست دارد و بیش از 465 نظرات. Instagram کاربران با استفاده از فرصت به روان بر بدن او و به تعریف بلانکو در زیبایی کلی.

“بانوی زیبا و با ارزش خالص بدن ملکه زیبایی,” یک کاربر نوشت.

“شما بهترین کمر همیشه” با اشاره به یکی دیگر تحسین.

“[Y], ou به سادگی خیره کننده” یک سوم فن پاسخ داد.

“[Y]ou s[اوچ] زیبا الهه” اضافه شده یک چهارم فن.

بلانکو هیچ غریبه ای به تاب لباس های شنا در Instagram posts. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, او به تازگی به اشتراک گذاشته یک مثال دیگر که در آن او یک ریز و بنفش snakeskin-چاپ لباس شنای زنانه دوتکه. بالا بود اسطوخودوس تن بود و قطع جریان در این مرکز است. لباس شنای زنانه دوتکه پایین همسان بالای او و آنها برجسته کمر بالا و بالا پا را کاهش دهد. برچسب در پست نشان داد که این گروه شد و از مد نوا مانند یکی از پست امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>