آخرین خواند: 5 پیش بینی ترین کتاب Debuting در جولای

پنج ژوئیه کتاب منتشر شده برای اضافه کردن به لیست خواندن شما. جولیا Cherruault برای ناظر

این July, بهترین مکان برای خواندن هستند در مقابل تهویه مطبوع خود را در پارک در ساحل و در تازه بازگشایی, هوای آزاد, جداول ناهار خوری. نیویورکی ها در نهایت قادر به استفاده از آن نخست تابستان لذت—لذت بردن از ساعت های طولانی از نور روز در یک رستوران پاسیو در کنار یک نوشیدنی سرد و خوب به عنوان خوانده شده (و در حال حاضر یک ماسک). تابستان شرجی روز در حال در آوردن برخی از فصل بزرگترین کتاب منتشر شده از جمله مقاله مجموعه توسط یک معشوق نیویورک نویسنده و بازگشت به داستان های کوتاه توسط یکی از رسانه را جشن, صدای جوان. اگر شما برخی از زمان تعطیلات خود را در دست شما حتی ممکن است قادر پایان این پنج توصیه های قبل از فاز سوم.

سرد توسط آمریکا اندرو مارتین مک میلان

سرد برای امریکا توسط اندرو مارتین (Farrar, Straus and Giroux, جولای 7)

اندرو مارتین 2018 اولین رمان اوایل کارارائه شده یک گام کامل داستان desultory وای شدن (و یا تلاش برای تبدیل شدن به) نویسندگان در حالی که در خواب راه خود را به ماجراهای جدید. با هم تداخل دارند, داستان, در مارتین مجموعه جدید باحال برای امریکاوعده بسیاری از همان لذت است که او را آه در اوایل کار ارائه شده: تیز گفت و گو تاملات در هنر و artmaking و رنگارنگ توصیفاتی از یک جوان خلاق محیط. “هیچ پلیس” reintroduces یکی از رمان شخصیت های Leslie, در یک نوع از prequel. در “دوران کودکی, بچگی, جوانان” (به تازگی منتشر شده در پاریس بررسی) یک تولستوی کتاب باشگاه تبدیل به یک بوته برای عشق نا فرجام. برای مارتین شخصیت زیبایی سلیقه و ادبی تنظیمات معادل کدهای اخلاقی.

عشق واقعی توسط سارا جرارد هارپر کالینز

عشق واقعی توسط سارا جرارد (Harper, جولای 7)

سارا جرارد خودش را نشان می دهد به یک novelistic سادیست به عنوان او می اندازد, نینا شخصیت اصلی جدید, رمان, عشق واقعی, به یکی از وحشتناک رابطه پس از دیگری. به عنوان او به شدت در تلاش برای همکاری با حق مرد نینا باید مقابله با, انجمن انتقام, قدرت بی عدالتی و بد هنر است. او به او تعارف اعتیاد به رمان بد با سوء مصرف مواد و به طور کلی تکانه های خود مخرب. اگر نینا است که آن را به عنوان نویسنده او می خواهد به او را مجبور به مرتب کردن بر اساس از طریق روانشناسی ،

سکس و دروغ توسط لیلا Slimani پنگوئن

سکس و دروغ توسط لیلا Slimani (پنگوئن, جولای 14)

فرانکو-Morrocan نویسنده لیلا Slimani همیشه در آغوش افراد خاردار. او اولین رمان Adèleمتمرکز در پاریس نادان که انجام امور خارج از ازدواج به دوری کردن خستگی. با الهام از یک پر شور 2012 محاکمه در منهتن Slimani را دنبال کنید تا کامل پرستار بچه, ویژه, یک وحشتناک حامی. در حالی که نویسنده به تازگی ترجمه شده و حجم و دروغطول می کشد شکل های مختلف خلاق—non-fiction—منافع خود را همسو با Slimani را novelistic تم: درهم هویت زن تمایلات جنسی و قدرت و تعصب است. از طریق کتاب Slimani جزئیات صحبت های او در مورد رابطه جنسی با زنان مراکشی از او خانه دار به یک زن جوان او در دیدار آنلاین. به عنوان Slimani توضیح می دهد که در مقدمه “چه من می خواهم به ارائه این کلمات به طور مستقیم به عنوان آنها صحبت می شد به من: خود شدید و رزونانس بیان داستان هایی که من را تکان داد, ناراحتی من, که خشم و گاهی اوقات به من بیزارند.”

من نگه داشتن یک گرگ توسط گوش, توسط لورا ون دن برگ مک میلان

من نگه داشتن یک گرگ توسط گوش, توسط لورا ون دن برگ (Farrar, Straus and Giroux, جولای 28)

لورا ون دن برگ را به آخرین داستان مجموعه جزیره از جوانانبرجسته یک زن و شوهر که طول می کشد یک نفرین سفر به پاتاگونیا عنوان یک زن تنها که به دنبال یک گروه آکروباتیک در اطراف پاریس و یک خواهر است که سرمایه گذاری به یک ایستگاه تحقیقاتی در قطب جنوب پس از برادرش می رود از دست رفته. او مجموعه جدید من برگزاری یک گرگ به گوشوعده به همان اندازه عجیب و غریب روانی تور جهانی. در اینجا Van den Berg داستان را به خواننده به فلوریدا سیسیل و ایسلند در زیر تعدادی از غیر معمول و در شرایط مرموز. در “طلسم” یک هنر اعاده می بیند او برادر همسر سابق در شهر مکزیک در مدت کوتاهی پس از زلزله. “آخرین شب” ویژگی های یک بار خودکشی زن که او باز می شود داستان با دو فراموش نشدنی خطوط: “من می خواهم به شما بگویم در مورد شب من در برخورد با قطار درگذشت. مسئله این است—آن را هرگز اتفاق افتاده است.” ون دن برگ استادانه ایجاد شخصیت های بیگانه که غیر طبیعی تجارب مقاومت مرتب تفسیر است.

Intimations توسط Zadie اسمیت کتاب پنگوئن

Intimations توسط Zadie اسمیت (پنگوئن, جولای 28)

با Intimationsهمیشه پرکار Zadie اسمیت می شود یکی از اولین جستارنویس به انتشار یک کتاب-طول پاسخ به COVID-19 مستند در ایالات متحده است. این دوره ویژگی های شش مقالات نوشته شده در ماه های اولیه بحران است. اسمیت با الهام از مارکوس اورلیوس را تاملات—تفکرات شخصی و فلسفه است که در قرن دوم امپراتور روم احتمالا هرگز به معنای انتشار است.

اسمیت می پذیرد این خطرات بالقوه و لذت نوشتن از نظر کوتاه بدون انتظار برای دیدن چگونه او را برداشت و ایده های تغییر به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد. او اذعان دارد که در صف مقابل او شخصی تأملات “کوچک تعریف کوتاه با ضرورت” و در عین حال تم رنج انزوا و چالش های تطبیق با واقعیت های جدید—گسترش بسیار فراتر از زمان همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>