آخرین فرصت برای دریافت خود را Coronavirus محرک بررسی سریع. یک دور دو ممکن است ؟

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نام به نظر می رسد در coronavirus کمک های اقتصادی چک که فرستاده شد به شهروندان سراسر کشور, مارس 29 سال 2020 در واشنگتن, DC. تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

اگر شما واجد شرایط برای $1,200 coronavirus محرک بررسي و هنوز آن را دریافت, امروز آخرین روز برای ثبت نام به صورت پرداخت مستقیم در IRS “دریافت و پرداخت” پورتال. سیستم بسته در 12 p. m. به وقت شرق آمریکا در روز چهارشنبه. پس از آن شما باید صبر کنید برای یک مقاله بررسي در پست الکترونیکی است که می تواند ماه ها طول بکشد.

IRS آغاز شده پستی از کاغذ چک در اواخر مارس شروع با واجد شرایط دریافت کنندگان در بالاترین درآمد tranche. بالاتر از درآمد مشمول مالیات شما این است که دیگر شما نیاز به صبر برای پرداخت به می رسند.

همانطور که از جمعه گذشته IRS به حال سپرده و از طریق پست و بیش از 130 میلیون چک با توجه به CBS ترک حدود 20 میلیون واجد شرایط آمریکایی ها هنوز هم در انتظار پول خود را.

در این میان آمریکایی ها می تواند در خط به دریافت یک دوم دولت چک با کنگره خانههای گلی خالی دور دوم coronavirus محرک اقتصادی. در روز سه شنبه آمریکا پیشنهاد 3 تریلیون coronavirus امداد بسته به نام “قهرمانان قانون” در بالا از 2 تریلیون دلار بسته نجات کنگره به تصویب رسید در اواخر ماه مارس است.

مانند اول اقتصادی امداد بسته های جدید طرح شامل پرداخت مستقیم بخش را تا 1200 $برای افراد با درآمد کمتر از $99,000 یک سال و تا $2,400 به زوج های بدون وابستگان. اما این طرح جدید است به خصوص سخاوتمندانه به خانواده ها با فرزندان ارائه 1200 $در ازای هر فرزند تا حداکثر سه. برای مثال یک زن و شوهر کمتر از $150,000 یک سال با سه فرزند دریافت خواهد کرد $6,000. (قبل از برنامه به 500 دلار برای هر فرزند واجد شرایط.)

این قانون پیشنهادی همچنین خواستار گسترش اضافی مزایای بیکاری از طریق ژانویه رایگان coronavirus آزمایش و درمان برای همه آمریکایی ها و همچنین به عنوان بودجه اضطراری برای دولت های محلی و ایالتی.

در صورت تصویب این لایحه خواهد بود که بزرگترین و اقتصادی بسته امداد در تاریخ ایالات متحده است. در عین حال جمهوری خواه کنگره رهبران شک و تردید که آیا دور دوم بودجه اضطراری لازم است به عنوان متحده شروع به بازگشایی شده است. “[لایحه] هیچ جا نمی رود گفت:” سناتور جان Thune (R. S. D.) ، شماره 2 مجلس سنا از حزب جمهوری خواه در وال استریت ژورنال.

“این چیزی بیش از یک پیام ورزش توسط آمریکا آنها نیست هر گونه ورودی از جمهوری خواهان” Thune گفت.

خانه انتظار می رود که برای رای دادن در این لایحه جمعه. مذاکرات با جمهوری خواهان مجلس سنا می تواند شروع در اوایل این ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>