Larsa Pippen مشترک یک پست با 1.9 میلیون پیروان که نشان داد او چادری در یک نحیف و زرد لباس شنای زنانه دوتکه رشته. داغ جدید عکس اضافه شد به او غذا فقط لحظاتی پیش و Larsa نگاه هیچ چیز بی عیب و نقص.

عکس اسیر 45 ساله خیساندن تا خورشید را در خارج از خانه. او به نظر می رسد در مقابل زرق و برق دار استخر با کاشی پوشیده وان آب داغ. Larsa ایستاده در میدان کفپوش است که احاطه شده توسط چمن سبز سرسبز. چندین درختان بلند و ساخته شده و در کوره نیز احاطه چشم انداز حیاط. مادر چهار نمی افزودن یک برچسب جغرافیایی با محل دقیق او, اما او را به صرف زمان در قرنطینه در خانه ای در جنوب کالیفرنیا. در عنوان او به یاد طرفداران به گرامی داشتن این روز است. این ççê ی flaunted او بمب در یک آشکار لباس شنای زنانه دوتکه.

بالای آن برجسته روشن و زرد رنگ است که ظهور کاملا در برابر او دباغی پوست. قطعه افتخار مثلثی فنجان که به سختی به اندازه کافی بزرگ شامل او کافی مجسمه نیم تنه. تنها یک مجموعه کوچک از تسمه برگزار پوشاک و آنها در یک halterneck سبک در سراسر پشت او. کت و شلوار تا به حال تنها یک رشته است که خود را برگزار فنجان با هم نقاشی چشم به قفسه سینه خود را حتی بیشتر.

برش پایین کمک به او با تکیه تلفظ کردن هیکل ساعت شنی و او به شوخی کشیده در دو طرف. رشته کشیده بالا بر روی باسن خود و در کمان در حالی که پارچه آویزان کردن به وسط ران. خطرناکی بالا برش پوشاک مجاز برای او مناسب و انحنا نیمه پایین تر دیده می شود در تمامیت خود.

Larsa تصمیم گرفتند برای رفتن طلا و جواهر رایگان برای استخر و تفرج اما او سایهدار صورت خود را با یک جفت شیک عینک آفتابی سیاه و سفید. او نگه داشته و او را بلند و برجسته گیسوان در دو طرف شانه اش و عینک مو خود را با یک براق قسمت وسط. او به نظر می رسد به یک مقدار کمی از گلم که شامل نرم افزار نور سرخ و نور براق در پوت.

آن را گرفته برای طرفداران به نمایش تحسین خود را برای این عکس. در بیش از یک ساعت پس از جذب بیش از 14 ، 000 لایک و 280-plus نظرات — که طرفداران raving در بیش از Larsa را بیکینی بدن.

“تو آنقدر زیبا” یکی از طرفداران gushed با علاوه بر این از چند قلب قرمز از emoji.

“فک انداختن کمال” دوم رسانه های اجتماعی کاربر raved.

“آیا من می توانم آمده در شنا تو استخر. شما نگاه الهی من فرشته” یک نظر با یک گروه سه نفره از شعله emoji.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im