megan ferguson larry david hbo curb your enthusiasm

مگان فرگوسن و لری دیوید در محدود کردن شور و شوق خود را. HBO

این همه فقط یک سوء تفاهم است.

که چه Larry David بیان در بسیاری از کلمات به سوی پایان “سال نو مبارک” اولین قسمت جدید دهم فصل از محدود کردن شور و شوق خود را , که می گیرد در یک پست-#MeToo جهان به عنوان Harvey Weinstein می ایستد دادگاه تجاوز به عنف. لری دستیار به حال راه می رفت به اتاق خود را به صحبت کردن با او در مورد اخیر خود مشکل ساز رفتار—برای مثال او با استفاده از پیراهن او به مالش عینک خود را و به طور تصادفی لمس یک وراج قفسه سینه در تلاش برای گرفتن کار افتاده d’oeuvres—و او را در یک لباس بلند و گشاد و MAGA کلاه نشسته در سراسر از دوستش, جف, چه کسی دستیار اشتباهات به صورت دادند.

همچنین نگاه کنید به: The Unsinkable پیوند جین فوندا و لیلی تاملین در عين فضل و فرانکی’

این درست است—جف ممکن است Weinstein لری تنها با پوشیدن لباس بلند و گشاد زیرا او لباس های خود را کثیف و به MAGA کلاه او تنها با پوشیدن آن را به عنوان بخشی از یک مسلما هوشمندانه طرح برای مردم به او به تنهایی ترک. بینندگان به معنای خنده در این بزرگ مرد سوء تفاهم—همدردی که ما معمولا با شه اما دوست داشتنی لری دیوید. به عنوان هر چند آن را غیر ممکن است برای کسی که نمی دادند و باور نمی MAGA هنوز غول پیکر, سراخ کون.

larry david maga hat curb your enthusiasm

“این مردم بزرگ دافع.” -لری در MAGA کلاه HBO

توسط متضاد بد رفتار مردم مانند Weinstein و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با کمتر تلخ antics از Larry David, جلوگیری از کاهش horribleness از انجام کارهایی مانند گرفتن یک پیراهن و یا در غیر این صورت حمله به او فضای شخصی است که به نوبه خود باعث می شود که زنان شکایت غیر منطقی به نظر می رسد. “من خوش شانس بود به خارج شدن از وجود دارد” وراج بعد نمایی به لری دستیار رانندگی, صفحه اصلی نقطه ای که نه تنها این اشتباه زنان در مورد جف هویت آنها نیز باید از ذهن خود.

با به تصویر کشیدن زنان به عنوان هیستریک و به خصوص در بذله گویی محدود کردن تغذیه به یک محبوب غلط تصور کلیشه ای که زنان مانع از مقابله با مردانی که انجام کارهایی مانند گرفتن پیراهن خود را رسیدن به صفحات خود را, و در جدید فصل دوم قسمت مچ دست خود را نگه دارید به طوری که آنها نمی تواند دور. و آن را محدود به فقط این یک قسمت.

تبعیض جنسی یک مشکل محدود شده بود برای مدتی در حال حاضر. ما ساخته شده به آرزوی خنده دار لحظات زمانی که لری اعمال pettily—اوه چگونه ما می تواند او را دوست دارم و می گویند آنچه که واقعا در ذهن ما! اما لری علامت تجاری impoliteness که باعث جلوگیری خنده دار به طور مداوم می آید در هزینه آن زن شخصیت های کلیشه ای killjoy قدیمی-توپ-و-زنجیر که به تصویر کشیده شده به عنوان غیر منطقی را به دنبال سرگرم کننده احساسات لری دیوید و پس از bros.

جف همسر سوزی محسوب می شود به صورت ناگهانی عصبانی انفجار poshness و تمایل به کنترل همه در اطراف او در حالی که جف کاهش می یابد به استعاره از خنگ که با نیازهای همسر خود را به او بگویید چه کاری انجام دهید. لری در حال حاضر همسر سابق شریل نقش نیازمندان و حزب pooper ،

Fuck You Larry David GIF by Curb Your Enthusiasm - Find & Share on GIPHY

یک سوت سگ برای سرخورده شوهران در خارج وجود دارد, همسران بی خردی نقش بیشتر مشخص در مواردی که شوهر فقط می خواهید به بازی گلف. در فصل 9 صحنه جف گلف-بازی تهدید سوزی نفرت انگیز خواست که او رانندگی خود را به فرودگاه. در صحنه های کلاسیک در فصل 3 لری و شریل گفت: وجود خواهد داشت یک حمله تروریستی در لس آنجلس و لری در نظر آن را یک فرصت عالی برای بازی گلف در حالی که شریل حاضر است به مرگ و انتظار لری برای انجام همان.

“آیا شما فکر می کنم که یک ایده خوب است؟” Cheryl می پرسد لری منفعل-پرخاشگرانه زمانی که او می گوید او می خواهد به بازی گلف. “این فقط به نظر می رسد اگر ما میخوای بری ما باید با هم بروید.” فرض محدود است و قرار بود که لری است punchline از شوخی اما در این کاملا عجیب و غریب مکالمه و همچنین در بسیاری دیگر شریل است غیر معقول یکی است.

با ابداع چنین غیرمنطقی زن شخصیت محدود کردن‘s سازندگان ترویج جنسیتی کلیشه ای به منظور خدمت به عنوان ته لری antics. در فصل 10 تبعیض جنسی به اوج می رسد در این تصویر از زنان به عنوان مشتاق به گریه آزار و اذیت جنسی است که مخالف حقیقت با توجه زنان ادامه داد: بی میلی و حتی در پست#MeToo عصر به صحبت کردن در مورد آزار و اذیت.

جف ممکن است Weinstein اما بزرگتر سوء تفاهم است نه دستیار. بسیار خطرناک تر سوء تفاهم متعلق به چه کسی فکر می کرد این امر می تواند خنده دار به تصویر کشیدن یک زن که سینه لری گربس—به طور تصادفی و یا نه به عنوان غیر منطقی. به نظر من شور و شوق پیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im